Aktualizácia ďalších 3 programov

Bicykle a športové vybavenie

Aj vám sa zdá, že sa tu už dlho neaktualizoval žiadny program? Nesmúťte. Fero Fico a PEPEK si pre vás pripravili ďalšie tri aktualizácie, ktoré môžete bez obmedzenia sťahovať. Autorom ďakujeme a tu je zoznam najnovších prírastkov:

Internet Download Manager

program na rýchle sťahovanie dát z internetu, vďak ktorému môžete sťahovanie prerušiť bez toho, aby ste sa museli strachovať o stratu doteraz uložených dát a opätovné zdĺhavé sťahovanie celého súboru. Nová verzia 6.11. build 7 obsahuje nové texty, ktoré boli preložené do slovenského jazyka, pre ľahšiu navigáciu programom.

[divider]

Picture Collage Maker Pro

Možnože ste si ešte ani nestihli stiahnuť tú predošlú a už je tu nová, bližšie nešpecifikovaná úprava, ktorá si vyžiadala aj nový preklad. Využívajte tento obľúbený program naplno aj vďaka aktuálnej slovenčine.

[divider]

Wise Registry Cleaner

Je to užitočný program na prečistenie, zálohu a usporiadanie registrov operačných programov Windows, pričom odmenou vám bude rýchlejšia práca s počítačom. Verzia 7.25.466 prináša tieto novinky:

  • podpora zmeny veľkosti hlavného okna
  • podpora pre vlastnú zmenu vzhľadu
  • možnosť vypnutia automatickej zálohy
  • vylepšené jazykové balíčky
  • oprava prenosnej verzie programu
  • opravená chyba pre Windows Vista x64

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login