Alice: Madness Returns SK vydaná

Bicykle a športové vybavenie

Alice Madness Returns je hrou, ktorá na prvý pohľad z obrázkov a kadečoho tak nepúta, ako keď naozaj osobne vojdete do jej sveta a okúsite ju na vlastnej koži. Vychádzajúc z predošlých hier s Alicou a celkovo z príbehu Alice v Krajine zázrakov sa aj tentoraz stretávate s hlavnou hrdinkou a svetom šialenstva. Hoci teraz viac krvavého, ako v rozprávkovej verzii. Hra mala v sebe niečo, čo ma prinútilo pozrieť sa jej na zúbok. Okrem toho ju onedlho čaká zlacnenie a tak si myslím, že by mohla získať ešte viac na popularite. Pokiaľ máte radi psycho akčné hry miestami podobné na Tomb Raider, Assasins Creed a zároveň si chcete užiť dávku šialenstva, potom je možno Alica tá správna voľba.

Slovenčina:
Vážení priatelia, po prebdenej noci (ďalšej v zástupe iných), predsa len dnes prinášam už preklad vo svojej prvej verzii. Alice Madness Returns sa vám predstavuje vo svojej slovenskej verzii. Už včera som avizoval príchod prekladu, zatiaľ čo som tiež v tichosti pripravoval inštalátor. V súčasnosti si už preklad môžete stiahnuť priamo u nás na odkaze nižšie. Budem vďačný za akúkoľvek odozvu a hoci sa nepodarilo vyhotoviť kompletný preklad, verím, že napriek tomu môže niekomu pomôcť, alebo niekoho potešiť.

Slovenčina do hry Alice Madness Returns

– Naetoo

www.martinus.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.

You must be logged in to post a comment Login