Batman: Arkham City neodhalený

Bicykle a športové vybavenie

V interview na Londýnskom Kapow! Comic Cone, šéf štúdia Rocksteady, Sefton Hill, potvrdil predošlé tvrdenia, že v hre Batman: Arkham City ešte stále zostávajú 3 – 4 neodhalené tajomstvá, easter eggy.

„Niektoré z nich, ktoré sme umiestnili na veľmi viditeľné a logické miesto, boli odhalené d otýždňa (ako napr. Scarecrowovo heslo).“ povedal, „O niektorých sme si mysleli, že na ne ľudia nikdy neprídu a v skutočnosti to hráčom trvalo iba necelé dva dni. Ale stále sú tu ešte tri alebo štyri tajomstvá, ktoré ľudia neodhalili – niektoré sú až príliš podvedomé. Jedno z týchto tajomstiev sme dokonca zahrnuli už do celkom prvého dema, ktoré sme vydali, ale dodnes ho nik nenašiel. Ale je tam, ak sa poriadne poobzeráte okolo seba.“

Napriek tomu, že pán Hill odhalil pozadie tvorby Arkham City, odmietol sa akokoľvek yjadriť na otázky týkajúce sa ďalšieho projektu Rocksteady. jediné, čo potvrdil, bolo vyhlásenie, že vôbec nepracujú na hre Teenage Mutant Ninja Turtles, čo mnohých vôbec nepotešilo.

batman_arkham_city

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login