Batman Arkham Knight: dátum vydania objasnený

Už niekoľko dní fanúšikovia pripravovanej hry Batman Arkham Knight, záverečného dielu série o Batmanovi, majú hlavu v smútku. Príčinou boli internetové dohady o tom, že vydanie hry bolo posunuté na rok 2015. Avšak podľa oficiálneho zdroja, slová zástupcov spoločnosti DC Comics boli iba nesprávne poňaté.

Na konferencii Wondercon, hovorca spoločnosti predstavil zúčastneným nový trailer a ohlásil, že Batman Arkham Knight bude vydaný v druhej polovici tohto roka. Hne´d za tým dodal, že na ďalší rok pripravujú ďalšiu hru, avšak tieto dve odlišné vyhlásenia čiastočne zanikli v hluku spôsobenom potleskom a radostnými výkrikmi obecenstva.

Hra, ktorá je skutočne plánovaná na rok 2015, je pokračovanie bojovej hry od DC Comics – Injustice:Gods Among Us.

[youtube id=“wsf78BS9VE0″ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Dátum vydania Batman Arkham Knight

Dátum vydania finálneho dielu Batmana je plánovaný na 14. októbra (října) 2014. Tento dátum totiž uvádza aj oficiálna Steamová stránka vyhradená pre tento titul. A to je už príliš veľa na to, aby sa jednalo o vtip. Hoci sa dátum môže ešte zmeniť, časová hranica bola daná a DC sú známi tým, že svoje dátumy sa snažia plniť čo najpresnejšie.

Všetci fanúšikovia teda môžu znova pokojne spávať. Ulicami Gothamu sa totiž prebehneme už tento rok.

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.