Black & White SK

Bicykle a športové vybavenie

Slovenský preklad pre hru Black & White, od prekladateľa pepa33, pred dokončením za pomoci Ac1da preklad spolu s inštalátorom od Naeta, je vám k dispozícií a prekladá celú hru do slovenského plného jazyka avšak bez diakritiky. Pre akékoľvek informácie ohľadom prekladu kontaktujte jeho hlavného tvorcu na emailovom kontakte,

Hlavný prekladateľ + testy + korekcia
Pepo33
– pepo33Qzoznam.sk

Pomocný prekladateľ + testy
Ac1d
– acid.trsQgmail.com

Technique Install
Naetoo
– naetooQcentrum.sk

Inštalácia:
Vyberte v inštalátore cestu do hlavnej zložky hry. V prípade, že sa preklad nenainštaluje správne, máte nesprávnu verziu hry, nevlastníte originálnu hru, alebo vašej znalosti z inštalácií programov niesú dostačujúce na to, aby ste tento proces zvládli.

V prípade nálezu chyby alebo nedostatku prosím kontaktujte ma na emailovej adrese uvedenej vyššie: Naetoo.

Preklad určený len pre účely:
www.Slovenciny.Com
http://www.timblesk.ic.cz

S odôvodnením na exkluzivitu je možné preklad sťahovať a mať ho len na weboch vyššie. I niekoľko týždňová práca dá tvorcom zabrať, takže pár podmienok, ktoré si zadajú by nemali vadiť žiadnemu chápavému užívateľovi.
Kedže sa nejedná o plne otestový preklad, prosím, v prípade nálezu chyby prosím píšte na: tim.BLESK@gmail.com alebo na pepo33@zoznam.sk

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login