BloodRayne 2 SK

Bicykle a športové vybavenie

Slovenský preklad verzia 1.0

Preklad, korekcia, testovanie
LENNOX
LennoxQpobox.sk

Install Naetoo
naetooQcentrum.sk

Special Thanks: 
Slappy (fonty s diakritikou, ktoré ale hra nezobrala)
Naetoo (za podporu počas prekladania)
KyslaKapusta (super chalan, zato mu česť)

Obsah prekladu:
Preložené sú všetky texty, ktoré sa zobrazujú v hre. Ak nájdete miesto v hre, kde to tak nieje, dajte mi vedieť e-mailom na adresu : LennoxQpobox.sk a pomôžete tým zlepšiť Váš preklad. Pretože som ho neurobil len pre seba. Preklad neobsahuje slovenské fonty. Aj keď ich Slappy vytvoril, hra ich nezobrala za svoje. Toľko k tomu, prečo je preklad bez slovenskej diakritiky. Slovo NIE, je v hre preložené ako NO, nepíšte mi preto prosím na mail ak toto považujete za chybu. Je to dané tým, že slovo NO sa nedá v hre nahradiť slovom NIE(naši český susedia to majú ľahšie -NE)

Inštalácia:
Preklad by sa mal sám naviesť na priečinok s hrou, pokiaľ by sa tak nestalo naveďte ho tam sami. V prípade, že inštalátor zobrazí hlášku o nesprávnosti inštalovanej hry, nainštalujte preklad do zložky s hrou, základnej zložky, ktorá nesie meno hry, bez podzložiek.

Rád by som tento prvý počin na prekladaťeľskom poli venoval mojej rodinke, priateľom a známym.

Tak vycerte zuby, naostrite meče a hor sa na Vampírov! 🙂

bloodrayne-2-sk-screenshot

 

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login