18 Wheels of Steel: Across America

Bicykle a športové vybavenie
Sprístupnenie konzoly
Pozor: postup zahŕňa editáciu herných súborov, odporúčame vytvoriť si preto zálohu.
 V textovom editore otvorte súbor "config.cfg". Vyhľadajte v ňom riadok "uset g_console" a zmeňte hodnotu z 0 na 1. Potom môžete počas hry klávesou [~] zapnúť konzolu a zadávať nasledujúce kódy. Pre ich potvrdenie následne stlačte [Enter]:


 cheat money..... pridá 100 000 dolárov
 cheat dealers... otvorí všetkých dealerov
 cheat drivers... otvorí všetkých vodičov
 cheat stars..... maximálne hviezdičkové hodnotenie


Bez premávky
 V textovom editore si otvorte súbor "config.cfg" a vyhľadajte riadok: uset g_traffic "1" a zmeňte hosnotu na "0". Okolitá premávka zmizne.

Neobmedzené financie
 V zložke s hrou premenujte súbor "base.scs" na "base.zip". Dva krát kliknite na .ZIP súbor a vojdite do zložky "defs". Vyberte odtiaľ zložku "scenarios" a uožte si ju napríklad na Plochu. V súbore "base.zip" vymažte zložku "scenarios". Otvorte si zložku "scenarios" ktorú máte na plohe a v textovom editore otvorte súbor "free_mode.def". Nájdite v ňom riadok: money:"1000" a zmeňte ho na money:"1000000000". Uložte súbor a vráťte ho spolu s celou zložkou "scenarios" do pôvodnej zložky "defs" v súbore "base.zip". Premenujte "base.zip" súbor znovu na "base.scs". Odteraz budete mať vo Free Mode bilión dolárov.

Vlastná hudba
 Vyhľadajte zložku "My Documents18 WoS Across America" a skopírujte do nej vlastnú hudbu vo formáte .WAV. Pre sprístupnenie stlačte počas hry klávesu [J] čím spustíte jukebox s danými skladbami.

Editácia herných súborov
 Súbory .SCS v hlavnej zložke s hrou sú v skutočnosti .ZIP súbory len s ionu koncovkou. Premenovaním koncoviek na .ZIP získate možnosť dostať sa k herným súborom a editovať ich.
www.martinus.sk

You must be logged in to post a comment Login