Far Cry 2

Bicykle a športové vybavenie
Spustite hru s príponou "-DEVMODE" (bez úvodzoviek) v príkazovom riadku. Potom už iba počas hry stlačte príslušnú klávesu, ktorou aktivujete daný cheat. Poznámka: Mali by sa vám sprístupniť aj všetky levely.


 [Backspace] ......... zapne/vypne nesmrteľnosť
 [P] ................. všetky zbrane
 [O] ................. doplní muníciu na 999
 [F4] ................ zapne/vypne prechádzanie stenami
 [F3] ................ ppawn point
 [F2] ................ presunie hráča k ďalšiemu checkpointu
 [F9] ................ uloží momentálnu pozíciu
 [F10] ............... načíta momentálnu pozíciu
 [F11] ............... zapne/vypne extra informácie
 [F1] ................ prepínanie medzi pohľadom prvej a tretej osoby
 [=] ................. zvýši rýchlosť
 [Mínus] ............. zníži rýchlosť
 [F5] ................ vráti pôvodnú rýchlosť


Bonusové misie
 V hlavnom menu kliknite na tlačítko "Additional Content" a potom na "Promotion Code". Hneď na to zadajte niektorý z nasledujúcich kódov (pozor: citlivé na veľkosť písmen!), samozrejme bez úvodzoviek:
 "2Eprunef", "2Tuw5esw", "6aPHuswe", "96CesuHu", "Cr34ufrE", "JeM8SpaW", "sa7eSUPR", "SpujeN7x", "tar3QuzU", "THaCupR4", "tr99pUkA", alebo "zUmU6Rup", vďaka čomu si sprístupníte misie "The Georgian", "The Bolivian", "Special Delivery", a "Le Français". Ak ste zadali cheat správne, zobrazí sa vám nápis: "You have successfully unlocked the missions". Môžete začať novú hru, alebo pokračovať v predošlej, každopádne keď dáte pauzu a zobrazíte si menu "Map Legend", vo vysvetlivkách nájdete novú ikonu obálky označenú ako "Special Mission". Úspešne splňte tutoriálovú a niekoľko začiatočných misií. Hneď potom obdržíte telefonát, v ktorom vás rušičkou zmenený hlas pošle "po stopách predchodcu".Choďte na miesto kam ukazuje obálka, kde nájdete starý autobus používaný ako chatrč a pokračujte.

Lovec Diamantov
 Okrem pípkania vášho PDA indikujúceho vzdialenosť kufríka s diamantami, existuje ešte jeden spôsob ako si uľahčiť ich hľadanie. Poiaľ si priblížite mapu na najväčšie priblíženie, nájdete na nej malé zelené (alebo modré) číslo udávajúce počet diamantových kufríkov v danej oblasti. Toto, spolu s vyznačenými polohami kde ste už kufríky objavili, vám môže pomôcť pri znižovaní počtu oblastí, ktoré ešte musíte prehľadať.

Zlaté AK-47
 V juhozápadnej časti prvého regiónu choďte na sever od ostrova so "safe house" až kým neprídete k útesu. Choďte po hrebeni aby ste sa dostali k útesu a tam nájdete havarované lietadlo so Šakalovou páskou. Prehľadajte okolie na juh od lietadla a nájdite zabarikádovaný vstup do baní. Zničte dosky a vo vchode nájdete zlatý samopal AK-47. Poznámka: Zlaté AK-47 si uložte do bedne s primárnymi zbraňami, inak oň prídete.
www.martinus.sk

You must be logged in to post a comment Login