Portal 2

Bicykle a športové vybavenie
Alternatívna úvodná obrazovka
 Prejdite celú hru a zmení sa úvodná obrazovka hry.

Co-op akcia "Hugs"
 Zamierte do poslednej úrovne Hard Light Chamber (tesne pred tým, ako budete musieť vložiť disk) Vystreľte seba a spoluhráča do vzduchu oproti sebe a pokúste sa do seba vraziť. Ak sa vám to podarí, pri strete sa roboti objímu (hugs).

Bring Your Daughter to Work
 Počas svojho úteku s Wheatlym, po čase vbehnete do miestnosti 'Bring your daughter to work day'. V nej nájdete celú plejádu rôznych detských zemaikových projektov. Ak prejdete až na koniec radu, nájdete prerastený zemiak. Pozrite sa naň z bližšia a zistíte, že autorka projektu sa naň podpísala do jedného zo spodných rohov. Volá sa Chell! A na druhom zemiaku nájdete meno "Alyx" - čo je predstaviteľka z hry Half-Life 2!

Slnečné mosty ako syntetizátory (suntethizers)
 Čupnite si pod slnečný most a započúvajte sa do harmónie slnečných lúčov.

Tajuná miestnosť v Chamber 17
 Keď v Kapitole 3 vojdete do Testovacej komory 17, pozrite sa na čiernu stenu hore v ľavo. Je tam naznačená akási platňa, ku ktorej môžete vytvoriť svetelný most a prejsť až k nej. Vojdite dnu a objavíte záhadnú tajnú miestnosť plnú pohárov. Na stene tiež vidno nejaké umenie a báseň.

Ako zbadať Peabodyho (Co-op robot) v hre jedného hráča
 Počas Wheatleyho testov v Kapitole 2, v teste číslo 15, priblížte pohľad na miesto, kde vám "vytvára" únikový východ. Pri dverách uvidíte Peabodyho, ktorý sa vystraší a prebehne dverami.

Cave Johnson's Secret Monologue
 Po tom, ako v prvej testovacej komore objavíte biely gel (na mieste odkiaľ do nekonečna vyteká z trubice), ostaňte v komore dlhší čas (okolo 10 minút) a Cave Johnson vám odhalí tajomstvo o Caroline a GLaDOS v jednom skutočne dlhom monológu.

Text záverečnej skladby "Want You Gone"
 Want You Gone (Jonathan Coulton)

 Well here we are again, It’s always such a pleasure, Remember when you tried to kill me twice? Oh, how we laughed and laughed, Except I wasn’t laughing, Under the circumstances I’ve been shockingly nice.

 You want your freedom take it, That’s what I’m counting on, I used to want you dead but, Now I only want you gone.

 She was a lot like you, (Maybe not quite as heavy), Now little Caroline is in here too. One day they woke me up, So I could live forever, It’s such a shame the same will never happen to you.

 You’ve got your short, sad life left, That’s what I’m counting on, I’ll let you get right to it, Now I only want you gone.

 Goodbye, my only friend, Oh, did you think I meant you? That would be funny if it weren’t so sad, Well you have been replaced, I don’t need anyone now, When I delete you maybe I’ll stop feeling so bad.

 Go make some new disaster, That’s what I’m counting on, You’re someone else’s problem, Now I only want you gone, Now I only want you gone, Now I only want you gone.
www.martinus.sk

You must be logged in to post a comment Login