Colin McRae Rally 2 SK

Bicykle a športové vybavenie

Verzia prekladu – 1.0
Verzia hry – 1.0, možno aj vyššie
Preložil a predaboval: Martin [Chippy] Draveký

PREKLAD – preložené sú všetky texty aj s čiastočnou diakritikou. Taktiež je predabovaný spolujazdec, takže tí zručnejší môžu jazdiť prakticky naslepo 😉

CHÝBA – slovenská vlajka v menu jazykov a dabing úvodných videí k pretekom jednotlivých krajín, ktorý by zbytočne zaberal značné miesto v inštalácii prekladu (vyše 50MB). Ak vás zaujíma, čo sa v tých videách hovorí, nájdete to hneď po videu na úvodnej strane v ľavom dolnom rohu. Ináč, preklad nenahradzuje pôvodný anglický jazyk, ale španielčinu, takže sa pri týchto videách možno aj pobavíte…

INŠTALÁCIA – jednoducho spustite inštalátor, preklikajte sa na koncovú stránku a riadte sa pokynmi na nej. Ako som už spomínal, preložený je Španielský jazyk, takže sa po spustení nezľaknite anglického menu, ale navštívte nastavenia a vo voľbe jazyka ho už nájdete. Inštalátor by mal nájsť adresár s hrou automaticky.

UPOZORNENIE – tento preklad používate na vlastné riziko a ja ako autor nenesiem žiadnu zodpovednosť za jeho nesprávny chod! Môžem vás však ubezpečiť, že preklad nepracuje so žiadnymi kľúčovými súbormi a preto nie je možné, aby spôsobil pád hry. Tento preklad je voľne šíriteľný a preto je zakázené ho ponúkať za akúkoľvek finančnú čiastku, alebo ho bez môjho súhlasu upraviť a zverejniť pod vlastným menom!

colin-mcrae-rally-2-sk-screenshot

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login