Dungeon Nightmares – hra ktorá vás zaručene zdvihne zo stoličky

Dungeon Nightmares bola hra pôvodne vyvinutá pre iOS a Android. Po jej vypustení sa stala veľmi obľúbenou medzi priaznivcami hororových hier a preto vám s radosťou oznamujeme, že odteraz si môžete Dungeon Nightmares zahrať aj na vašich počítačoch.

O čom je Dungeon Nightmares

Princíp hry je v podstate veľmi jednoduchý. Ste uzavretí v podzemných katakombách, ktoré musíte preskúmať a popri tom nachádzať rôzne predmety ako sú poznámky alebo extra dôležité sviečky. Vašou úlohou je dostať sa von, no ešte hlavnejšie je – prežiť! Faktom totiž je, že tam dole nie ste sami a ak si nedáte dobrý pozor, dostane vás. Kto? No ONA!

dungeon nightmares - nenechaj sa ňou chytiť!

Najstrašidelnejšia hra vôbec

Hra Dungeon Nightmares je definitívne ašpirantom na titul najstrašidelnejšej hry vôbec. Môžete ju hrať cez deň a bez sluchátok (samozrejme základom sú aspoň nejaké reproduktory) a o strach máte postarané. Nepríjemné zvuky, duchovia, kostlivci a celková hrôzostrašná atmosféra budú udržiavať vaše nervy napäté počas každej sekundy, ktorú strávite v temných chodbách.

Autorom sa podaril naozaj majstrovský kúsok a Dungeon Nightmares radím k jednej z mojich naj hororových hier. Ďalším veľkým plus je, že sa dá hrať zadarmo, cez prehliadač, takže za nič netreba platiť ani sťahovať. Nenechajte sa odradiť grafikou – predsa len je to indie hra. A pre maximálny zážitok si počkajte na tmu a nezabudnite na slúchadlá.

Dokážete prejsť prvým podlažím? Trúfate si prežiť všetkých sedem hrôzostrašných nocí v katakombách? Ak vás tento článok zaujal a chcete si na vlastnej koži vyskúšať atmosféru Dungeon Nightmares pre PC, stačí kliknúť na nižšie uvedený link:

_________________________________________________________________________________
Hrať Dungeon Nightmares zdarma
_________________________________________________________________________________

[youtube id=“h5d2A5CgWOU“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.