F1 Challenge 99-02 SK

Slovenský preklad tejto verzie 1.1 je opravenou verziou pôvodnej verzie prekladu z roku 2004. Preklad nedisponuje slovenskou diakritikou a prekladá hru do slovenčiny bez mäkčeňov a dĺžňov. Hra F1 Challenge patrí stále medzi veľmi obľúbené hry a je takpovediac hrateľným záznamom slávnych rokov slávnych mien „ef jednotky“. V prípade akýchkoľvek pripomienok a námetov na opravu, nálezu chyby či nedostatku prosím kontaktujte autora.

Inštalácia:
Prejdite inštalátorom a prečítajte si licenčné upozornenie. Preklad sa nainštaluje, ak zo strany užívateľa nedochádza k žiadnemu neoprávnenému zákroku. Ak je hra správne a úspešne nainštalovaná, tento preklad sa nainštaluje taktiež v poriadku. je potrebné vybrať hlavnú zložku hry v tvare:
C:\Program Files\EA SPORTS\F1 Challenge 99-02
Respektíve podľa toho, ako je hra nainštalovaná vo vašom počítači. Ubezpečte sa, že inštalačná cesta končí názvom hry, presne tým, čo je na uvedenom príklade sivým písmom a potvrďte inštaláciu.

Venovanie:
Všetkým priateľom a rodine, ako každý preklad

Upozornenie:
Zverejnenie prekladu a jeho ďalšie využitie je podmienené povolením autora. Akékoľvek ďalšie druhy reprodukcie, šírenia a podobne sú vyhradené.

Autori:
Naetoo, Josa

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.