Far Cry SK

Bicykle a športové vybavenie

Graficky najkrajšia príroda akú som kedy videl bola práve v tejto hre. Keď si hráč nastaví najvyššie detaily a najlepšiu grafiku, staršiemu to aj slzu vyroní, že sa takej grafiky dožil. Naozaj prepracovaná nová hra, na disku zaberajúca naozaj mnoho miesta (použitá multimediálna kompresia), od známeho Ubisoftu.

Už mesiac som doma opatroval túto hru a hľadal som niečo čo by som preložil, pritom mi práve toto ležalo celú dobu pod nosom. Preklad vám teda všetkým ponúkam.
Preklad neobsahuje dlžne a mäkčene. Menu nieje cele prelozene, nieže by sa mi nechcelo ale keďže som ho prelozil asi 4x a nikdy mi to nesľapalo bezchybne, ponúkam z menu iba funkčné sektory. Multiplayer je z časti preložený avšak nezaručujem že funguje tak ako má, pretože som ho nemohol otestovať..

Preklad je pre CD a druhý na DVD verziu. Poďakovanie patrí Slappymu za vytvorenie potrebnej verzie prekladu pre DVD hru a tiež Igorovi za požičanie krásnej CD originálky.

Autor: Naetoo

Preklad pre CD verziu hry:

 

Preklad pre DVD verziu hry:

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login