FUEL SK

Bicykle a športové vybavenie

NEOFICIÁLNY SLOVENSKÝ PREKLAD v1.0
www.SLOVENCINY.com

Skvelá hra plná adrenalínu a paliva ponúka viacero druhov vozidiel a perfektné pretekárske trate a nezabudnuteľné okamihy. Slovenský preklad do hry FUEL prekladá komplet hru do slovenského jazyka. Ako inak. Preklad obsahuje čiastočnú diakritiku, písmenká bez mäkčeňov sa pripraviť napriek veľkej námahe, nepodarilo. Jedná sa o prvú verziu, ktorú zatiaľ viac naplno netestovali hráči. Preto ma prosím upozornite na všetky nedostatky, na ktoré počas hrania a online hry narazíte. Aj pre časové ale i hardwarové dôvody nebolo možné prekontrolovať priamo v hre všetky oblasti textu. Kto vyžaduje stopercentnú prácu, prosím nech má strpenie do absolútnej verzie prekladu. Svoje postrehy k prekladu a informácie posielajte na emailovú adresu naetoo(a)centrum.sk.

Autor:
Preklad, test, technika: NAETOO
email: naetooQcentrum.sk

Špeciálne poďakovanie:
Test a pomoc so súbormi: MerlinSVK
email: MerlinSVKQgmail.com

Venovanie:
Mojej láske, drahej a neopakovateľnej Maťke.

Inštalácia:
Inštalácia prebehne automaticky. Inštalačný program si vyberie cestu podľa umiestnenia vašej hry v počítači. Pred inštaláciou si prečítajte licenčné ujednanie.

fuel-sk-screenshot

 

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login