Gothic 3 SK

Bicykle a športové vybavenie

Slovenský preklad hry Gothic 3
verzia 1.0 – aktualizácia 12. marec 2007
Plný slovenský preklad do hry Gothic 3 prekladá celú textovú časť hry, mimo dabing. Pre úspešné a správne nainštalovanie je nutné program inštalovať na aktualizovanú hru verzie 1.9, aktuálnu s patchom v deň vydania prekladu. Kompatibilita s neskoršími, či skoršími verziami nie je istá a plne zaručená, nie však vylúčená.

Pozor !!! prečítajte si nasledujúce informácie:
Exkluzívne a výhradne pre www.Slovenciny.com.
Preklad je zakázané distribuovať, ponúkať a sťahovať z miest, mimo dohodu autorov a taktiež používať na vlastné obohacovanie pre hmotný, či duševný zisk.

zahajovateľ prekladu
Naetoo
naetoo(a)centrum.sk

technika, slovenská diakritika
Slappy
slappy(a)pobox.sk

hlavní prekladatelia a korekcia
Tomáš „Naetoo“ Galierik

Jozef ‚jojo3696‘ Chano
jozef.chano(a)gmail.com

zúčastení prekladatelia na projekte
Cmelda
KyslaKapusta
MIKI
Abe
Andrej „aj0“ Stolár
LojzoIV
Martin Both,
Uran Miner
Lumír
Landlord
K@R
MINO
Matttoo
Keiven

Partneri:
Web slovenských prekladov hier – www.Slovenciny.Com
Iní partneri preklad nepodporili. Pôvodne mal byť partnerom jeden nemenovaný český eshop, avšak jeho sponzorstvo nefungovalo v žiadnom prípade tak, aká bola dohoda. aj preto je preklad možné získať len u nás.

Chybovosť prekladu:
V prípade nálezu akejkoľvek chyby mi prosím napíše na emailovú adresu, uvedenú pri zahajovateľovi prekladu, a podľa možností sa pokúsim o vyriešenie nedostatku. Rovnakú adresu prosím použitie aj ako smerovanie vašich pripomienok, žiadosti o zverejnenie a linkovanie, či partnerstvo neskorších prekladov.

Príjemné hranie, mnoho dobrých zážitkov a radosti pri hraní v slovenčine praje Naetoo, Chano a celý team prekladateľov a zúčastnených autorov.

gothic-3-sk-screenshot

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login