Kráľovský Wii ovládač prichádza

Bicykle a športové vybavenie

Pred niekoľkými mesiacmi, firma Nintendo vydala špeciálne Wii ovládače Remote Plus pod názvami Mario a Luigi. Jednalo sa o červený a zelený ovládač s príslušnými logami pre každého z bratov inštalatérov. O pár dní túto dvojicu posilní a rozšíri princezná Peach a jej vlastný Wii ovládač.

Koncom Apríla (Dubna), majitelia konzoly Wii si budú môcť kúpiť špeciálny ružový ovládač s vyobrazením kráľovskej korunky na mieste reproduktoru, modrými tlačidlami ktoré majú reprezentovať princeznine šperky, a zlato-žltý pluskový multigombík, ktorý má predstavovať jej kráľovskú korunu. Podľa oficiálnej PR správy firmy Nintendo, cena tohto Wii ovládača má byť 39.99$.

Od vydania tejto správy internetom začali kolovať dohady, že časom túto sériu rozšíria ďalšie ovládače, reprezentujúce Toadstoola, Yoshiho a ďalšie z obľúbených postavičiek zo sveta Marioland. Firma Nintendo nepotvrdila žiadne z týchto dohadov.

wii-ovladac-peach-ovladac

 

Zdroj: Nintendo

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.