Lara Croft zmenila tvár

Bicykle a športové vybavenie

Fanúšikovia legendárnej série Tomb Raider sú na zmeny Larinej vizáže zvyknutí. Čo diel – to nová modelka, podľa ktorej sexi archeologička vyzerá. Avšak tento krát slečna Croftová zmenila tvár v rámci tej istej hry! Ako je to možné? Odpoveď je veľmi jednoduchá – prechod na inú platformu.

Vo verzii hry pre PlayStation 4, Lara má väčšie oči a silnejšiu sánku. Avšak – prečo? Odpovie nám jeden z producentov, Scot Amos osobne:

„Pôvodne sme chceli upraviť len jej pokožku a pridať pár nových polygónov. Ale ako sme postupne zisťovali, čoho všetkého je hardvér schopný a čo všetko je možné, mali sme pocit že Lara si zaslúži viac pozornosti. A tak sme dali ľuďom, ktorí vytvorili pôvodnú Laru, úlohu kompletne ju pretvoriť.“

lara-croft-face-change

 

Okrem pridaného efektu vlasov, preslávený TressFX hair physics, nový model dostane navyše ešte niekoľko vychytávok, ktoré majú pridať na reálnosti situácií, v ktorých sa hrdinka ocitne. Či bol toto posledný chirurgický zákrok na Lare, však ostáva otázkou.

“Povedal by som, že Lara začína vyzerať presne tak, ako sme to plánovali na začiatok. A postupne, s ďalšími dielmi série Tomb Raider pre next-gen, ju budeme pravdepodobne ďalej upravovať” dodal Amos.

Čo na to hovoríte vy? Ktorá verzia Lary Croftovej sa vám páči viac? Nová, reálnejšia alebo pôvodná? Svoj názor môžete napísať dole do sekcie s komentármi 😉

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.