Men of Valor SK

Bicykle a športové vybavenie

Na tomto preklade som začal pracovať už skôr, ale keď som bol asi tak na 50% hotový, vyšla čeština od Mrazíka, takže som sa s ním už toľko neponáhľal a mohol ho celý dokončiť v kľude a zároveň ho aj kompletne otestovať v hre a vychytať i tie najmenšie chybičky krásy. Dal som si teda na ňom záležať, nakoľko je to moje prvé prekladové dielo. Kvalitu prekladu však už musíte posúdiť vy sami a ja verím, že sa vám bude páčit.

Táto slovenčina je určená a testovaná pre verziu hry s patchom 1.3. Pre pôvodnú verziu hry (1.0) nie je určená a to hlavne z toho dôvodu, že táto verzia hry nebola pre preklad ani prispôsobená.
V hre je preložené všetko – menu, názvy zbraní, úlohy, korešpondencia a vôbec všetky texty v singleplayeru aj multiplayeru. Preklad je s čiastočnou diakritikou, nakoľko sa mi nepodarilo zameniť prednastavené fonty v hre.

Inštalácia je jednoduchá. Spustite inštalačný súbor a riaďte sa inštrukciami. Inštalátor by mal sám nájsť cestu ku hre, ale pokiaľ sa tak nestane, zadajte ju sami.

Príjemné chvíle strávené pri hraní tejto skvelej vojnovej akcie!

Autor: Ventil

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login