Penumbra: Requiem SK

Bicykle a športové vybavenie

Penumbra: Requiem – slovenská lokalizácia
verzia lokalizácie 1.0

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinka hry, môžete ho nastaviť ručne.

Odinštalácia:
Po spustení odinštalačného programu sa vám v hre obnoví pôvodný jazyk, a to v textovej i grafickej časti hry.

Obsah lokalizácie:
Lokalizované sú všetky texty hry – ponuky, popisy, titulky. Ďalej sú lokalizované všetky textúry, na ktorých sa nachádzal text, vrátane textúry s názvom hry. Preložený názov hry je „Penumbra: Rekviem“.

Autori:
MixerX – lokalizovanie textov, prekresľovanie textúr, testovanie, inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Jozef „jojo3696“ Chano – zahájenie projektu, lokalizovanie časti textov
chano.jozef@gmail.com

Verzia hry:
Lokalizácia bola testovaná na základnej verzii hry 1.0, ale funkčnosť je zaručená aj pri aktualizácii 1.0.1. Je vysoko pravdepododobné, že lokalizácia bude fungovať aj s ďalšími prípadnými aktualizáciami.

Nastavenie jazyka:
Po nainštalovaní lokalizácie bude v prípade, že vlastníte anglickú verziu hry, jazyk textov automaticky nastavený na slovenský. Ak po spustení hry nebude jazyk slovenský, nastavte ho v ponuke Options -> Game -> Language: Slovak. Po odinštalovaní bude zvolený anglický jazyk, nezáležiac na pôvodnej jazykovej verzii. V prípade problémov po odinštalovaní stačí odstrániť súbor settings.cfg v priečinku Penumbra\Requiem v Mojich dokumentoch.

Upozornenie:
Ako je uvedené aj v hre, zmena jazyka sa NEPREJAVÍ na uložených pozíciách, takže pre správnu funkčnosť lokalizácie musíte začať novú hru.

© MixerX 2010-2011, všetky práva vyhradené.

STIAHNUTIE PREKLADU: http://www.lokalizacie.sk/preklady/21-penumbra-requiem/

penumbra-requiem-sk-screen

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login