PowerDVD 6 SK

Bicykle a športové vybavenie

Výborný prehrávač DVD. Umožňuje užívateľovi množstvo funkcií ako rodičovské zámky, vizualizácie, skiny, ale tiež má vysokú podporu pre prehrávanie v rôznych režimoch zvuku, plná podpora a nastaviteľné rozširujúce možnosti pri repro zostavách 5.1, 7.1 a 9.1. Okrem tohto všetkého je 6 stále prehľadná a rýchla ako predošlé verzie. Preklad preloží program a anglický jazyk nahradí slovenským. Odinštalovanie prekladu nieje možné.

Návrat k pôvodným textom v angličtine je možný len po reinštalovaní celého programu. Preklad je určený výhradne pre verziu 6.0 – na incýh je vylúčené bezchybné fungovanie aplikácie a predpokladané nezvyčajné správanie súčastí programu. Pri inštalácií si inštalačný program vyberie cestu k programu načítanú z registrov. Ak program PowerDVD používate neinštalovaný bez zápisov v registroch, vyberte prosím túto cestu do adresára PowerDVD ručne… preklad je len pre už registrovaný program.

Na Trial verzii nefunguje. Program v plnej verzii môžete získať spolu s novými DVD mechanikami v počítačových predajniach alebo v špecializovaných predajniach softwaru. Preklad funguje na registrovanú verziu plného programu verzie 6.

Autor: Naetoo

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login