Red Orchestra – Ostfront 41-45 SK

Bicykle a športové vybavenie

Slovenský preklad hry prekladá hru Red Orchestra Ostfront 41-45. – Beta verzia A. Bez diakritiky.

. . : : Preklad, Install, Testovanie : : . .
Naetoo
naetoo@centrum.sk

Cmelda
cmelda@post.sk

Inštalácia:
Každá vlastná hra má, samozrejme, svoj vlastný Steam. Preto v okne miesta inštalácie tejto inštalácie prosím vyberte tú správnu cestu k vašej hre. Uvediem zopár príkladov, ako má vyzerať výsledná cesta vyhľadaná v inštalátore:
Pokiaľ máte steam nainštalovaný už dávno a hra sa vám nainštalovala do zložky Steam v Program Files:

C:\Program Files\Steam\SteamApps\naetoo\red orchestra
C:\Program Files\Steam\SteamApps\ -názov vášho účtu- \red orchestra

Avšak, ak ste si kúpili Red Orchestru európskej verzie a nemali ste pred tým nainštalovaný Steam, ten sa nenainštaluje do zložky Steam ale hra si vytvorí svoju zložku v program Files s názvom hry a tam aj následne všetky ostatné súčasti steamu. Preto je tu ešte jedna varianta cesty kam sa má inštalovať preklad:
C:\Program Files\Red Orchestra\steamapps\common\red orchestra

Pre úspešné nainštalovanie prekladu je nutné, aby ste dbali na ukončenie cesty s názvom hry – hlavná zložka konkrétnej hry red orchestra.

Venovanie: Monike

Red Orchestra:
Viac o hre sa dočítate v recenzii, taktiež obsiahnutej v tejto inštalácií… Na preklade má vysokú zásluhu Cmelda za jeho rýchlosť a obetavosť pri prekladaní a taktiež ochotu začať tento projekt na niekoľký pokus, napriek predošlým nezdarom.
Preklad neprekladá súčasti obsiahnuté v propgrame Steam a súčasti ktoré sa pri každom pripojení prepájajú s internetom a nie sú uložené v editovateľnej a nemennej forme.

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login