Seven Kingdoms SK

Bicykle a športové vybavenie
Článok prekladu do tejto staršej, ale výbornej strategickej hry, plnej obchodovania, špionáže, diplomacie a hlavne bojov za vlastnú slobodu. Hra bola svojho času ako príloha časopisu Gamestar. Prečítajte si prosím pozorne nasledovné informácie :
Preklad som odlaïoval na neopatchovanej verzii 1.10, preto nemôžem zaruèi funkčnosť prekladu na iných verziách. Preložené by malo byť všetko z čiastočnou diakritikou. V tejto hre bolo obrovské množstvo textov, pracoval som na nej veľmi dlho, preto je možné, že nájdete nejaké chybky. Vopred sa za ne ospravedlòujem. Uverejňovanie tohoto programu na WEB stránkách bez vedomia autora, a taktiež jeho úpravy sú zakázané. Ak ste za tento program niekomu zaplatili, tak Vás okradol o peniaze. Za dodržania uvedených podmienok je program volne šíritelný.
Pred spustením inštalácie uzatvorte prosím všetky programy spustené vo Windowse a riaďte sa inštalačným programom. Prajem Vám príjemnú zábavu a  teším sa u ďalších prekladov. drahomir.zamecnik@premagas.sk
Autor: Drahomír Zámečník
www.martinus.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.

You must be logged in to post a comment Login