Slovenčina do Darkstar One

Bicykle a športové vybavenie

Darkstar One

Darkstar One predstavovať asi veľmi nemusím. Mnohí hráči čakali na preklad a nedočkali sa ho. Mnohí prekladatelia začali prekladať, ale nedokončili to. Ak som dobre napočítal, tak ja som v poradí piaty, ku ktorému sa preklad za tie roky dostal. A dúfam, že budem aj posledný 😀

Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa na preklade akokoľvek podieľali, menovite Naetooovi, a Blinkymu (a mne :-D) a aj tým, ktorí sa podieľať ešte budú. Ako je vidno aj na videu dole, preklad nie je bez chyby a je stále čo vylepšovať. Lenže vzhľadom na množstvo textu, nie je v našich silách prekontrolovať všetky texty, aby sedeli do kontextu. Jednou z chýb je mužský rod vo vetách, ktoré hovorí Eona, vaša kopilotka.

Preto by som vás chcel touto cestou poprosiť o pomoc pri doľadovaní prekladu. Vaše postrehy a pripomienky, ideálne aj so screenom, posielajte na merlinsvk@gmail.com.

A dosť kecania, nech sa páči, tu je váš Vianočný darček:

Info pre tých, ktorí hru nevlastnia: Na Steame je hra v akcii. Samotná hra stojí 2.49€, prípadne 1.69€, ak kúpite balík Darkstar One + Patrician III + The Great Art Race.

Šťastné, veselé a pokojné Vianoce Vám všetkým želajú

— Slovenčiny.com

 

 

[youtube id=“bLHBGA1yD9A“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

 

www.martinus.sk
Častý návštevník webu, ktorého najviac bavia indie hry, pretože podľa jeho názoru majú v sebe "ducha zábavy a kreativity". Za svoj doteraz najväčší prekladateľský úspech považuje slovenčinu do Outlast.