SW: Knights of the Old Republic II po slovensky?

Bicykle a športové vybavenie

star-wars-knights-of-the-old-republic-2-screen

 

 

Aj na základe vašeho hlasovania v ankete, ktorú ešte nechám chvíľu bežať, sa Chliev rozhodol začaž projekt, ktorý chcel spraviť za každú cenu už dávno. Teraz, akonáhle dokončí svoje projekty Brother in Arms: Road to Hill 30 SK a Black and White 2 SK, púšťame sa spolu – Chliev a ja Naetoo to prekladu hry STAR WARS Knights of the Old Republic.

Vydanie SK: 
I keď sa vydanie prekladu odhaduje na koniec roka, maximálne začiatok budúceho, budeme sa snažiť to dotiahnuť do toho konca, ktorý ocenia všetci tí, čo majú radi slovenské preklady, preklady skvelých hier a preklady Star Wars hernej série. Dokončili sme spolu Empire at War, tak prečo nepokračovať… ?! 🙂

Predpokladá sa, že vydanie bude v dvoch verziách, kedže súbor s fontami má viac ako 100 Mb. Voľne stiahnuteľná bude verzia bez fontov a textúr. Presný termín je nemožné určiť, preto verím, že budete mať strpenie a pochopenie, pre rozsiahlosť projektu ale aj čas, ktorý občas budeme venovať aj aktuálnejším hrám.

Každá hra si zaslúži slovenský preklad. Kritikov, ktorí si nevážia bezplatnú a dobrovoľnú prácu prekladateľov je menej ako podporovateľov, a i keď ich prihlúple keci prekrikujú tie pozitívne ohlasy, chuť dodáva hlavne podpora ľudí, ktorí prejavili vďaku už len svojím hlasovaním v ankete a mailom, ktoré prichádzajú…

www.martinus.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.