Titanfall Expedition nebude pokračovať v príbehu

Bicykle a športové vybavenie

Spoločnosť Respawn Entertainment včera zverejnila rozsiahly náčrt o ich plánoch pre Titanfall, nedávno vydanej multiplayerovej online strieľačke. Na ich zozname mnohých vylepšení sú aj zlepšenie kvality hrania, infraštruktúry a opravy nedokonalostí,. Na PAX East konferencii však odhalili rozširujúci balík pod názvom Titanfall: Expedition, ktorý bude obsahovať tri nové multiplayerové mapy.

„Základom je, že tieto nové mapy sa príbehovo odohrávajú po udalostiach v hre Titanfall, takže v podstate sme čiastočne dodržali postupnosť deja.“ povedali zástupcovia Respawn. Ale budeme úprimní – priadním troch máp už aj tak veľmi chabý a plytký príbeh pôvodnej hry nijako neposilnia.

Na otázky, či budúe DLC balíčky rozširujúce Titanfall budú obsahovať kampaň a príbeh, vedúci dizajnér Justin Hendry jednoznačne odpovedal: „Elementy kampane tam určite nebudú. Ale nejaké tie filmové vychytávky si určite užijete – napríklad poza vás preletí vesmírna loď, počítačové postavy sa budú biť navzájom a podobne

Ale prerozprávaný príbeh či kampaň, nič také tam nebude.“ dodal na záver. Po tom, ako chabo bol prijatý príbeh pôvodnej hry, sa nemôžeme pánom z Respawn diviť, že sa rozhodli sústrediť na to, čo v Titanfall urobili dobre – t.j. mapy a nové Burn Cards.

Vydanie Titanfall: Expedition je plánované na mesiac Máj (Květen) a ak ste si kúpili Titanfall Season Pass, nemusíte sa báť – je v ňom zahrnuté.

Aký je váš názor na príbeh hry Titanfall? Naozaj bol tak úbohý, ako sa hovorí? Alebo sa vám páčil? Vyjadriť sa môžete v sekcii s Komentármi nižšie.

Obrazok z hry Titanfall

Obrazok z hry Titanfall

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.