Vychádza hra Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition

Bicykle a športové vybavenie

České historické RPG Kingdom Come: Deliverance, z ktorého sa predalo už viac dva milióny kusov, sa dočkalo štvrtého rozšírenia a takzvanej kráľovskej edície, ktorá vychádza práve v týchto dňoch. Tá obsahuje základnú hru v rozšírenej verzii a tiež všetky dosiaľ vydané bezplatné aj platené DLC. Majitelia Royal Edition navyše získajú prístup k novému DLC, ktoré nesie názov „A Woman’s Lot“.

Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition

Prehľad obsahu balenia:

Poklady minulosti

Poklady minulosti odomykajú jedinečné mapy k pokladom a dodatočné herné zbroje pre Henricha.

Z popola

V úlohe novopečeného šafára sa hráči musia rozhodnúť, ktoré budovy sa majú postaviť ako prvé, ako chcú prilákať nových ľudí a ako vyriešiť spory medzi občanmi. Údel šafára je bezpochyby ťažký, ale aj on si po celodennej drine môže užiť trochu tej zábavy. Môže vziať na prechádzku jedného z nových koní, zahrať si kocky alebo jednoducho zájsť do miestnej krčmičky – ktorú práve nechal postaviť. To je len výber z aktivít, ktoré do hry prináša rozšírenie Z popola.

Milostné dobrodružstvo Jana Vtáčika

V milostných dobrodružstvách musí hráč pomôcť svojmu priateľovi Jánovi Vtáčikovi. Ján sa zamiloval a potrebuje, aby mu Henrich poradil, ako dobyť srdce krásnej Karolíny. Celé sa to ale zamotá viac, než by sa čakalo. Stratený rodinný klenot, čarovný elixír lásky a tá najromantickejšia báseň všetkých čias – to všetko sľubuje veľa hodín novej zábavy v hre Kingdom Come: Deliverance.

Band of Bastards

V tomto rozšírení sa hráč môže pridať k skupine žoldnierov, ktorí strážia cesty. Spolu so ocitajú v sieti starej a veľmi dobre živenej nenávisti medzi Čajkou kobylom a ďalšou šľachtickou rodinou a nakoniec si ich Čajka najme, aby bránili jeho územie. Hráči sa pridajú k tejto skupine skrachovancov, ktorých vedie neslávne preslávený pán Kuno Baron z Rychvald – nielen aby im pomohli, ale tiež aby ich postavili do laty.

A Woman ‚s Lot

Toto DLC pridáva do hry dve príbehové línie. V prvej vystupuje Henrichova priateľka Tereza, s ktorou hráči zavítajú do Skalice a budú mať možnosť prežiť úvod hry z inej perspektívy. V druhej línii bude potom Henrich pomáha Johanke z kláštora so zaháňaním nočných mor.

www.martinus.sk