Vychádza Seven: Enhanced Edition pre PS4 a rozšírenie aj pre PC hráčov

Bicykle a športové vybavenie

Vývojári z Fool ‚s Theory a vydavateľ IMGN.PRO predstavujú hru SEVEN: ENHANCED EDITION, ktorá vychádza 2. apríla 2019 na Playstation 4. Jedná sa o rozšírenú verziu hry Seven: The Days Long Gone, izometrického RPG s prvkami stealth, v ktorom preberiete zlodejského majstra Teriela vyslaného na misiu, ktorá otrasie základmi celej Vetrallské ríše.

V rozšírení Drowned Pasca, ktoré rozšírená edícia prináša, narazí hráči na „enkláva“, skupinu prapodivných indivíduí, ktorá objavila mýtické potopené plavidlo a skúmajú ho v nádeji, že objavia bohatstvo. Ale veci, ktoré sú skryté, nie sú skryté bezdôvodne, ako Teriel spoločne s enkláva čoskoro zistí.

Novinky, ktoré sa týkajú aj majiteľov PC verzie

Okrem nového DLC predstaví Seven: Enhanced Edition pre PS4 tiež celý rad nových lokácií, protivníkov, zbraní, oblekov, výrobných nákresov a schopností a k základnej hre pridá viac ako 7 hodín obsahu.

Ani milovníci PC sa nemusia obávať, že o niečo prídu. Ak si kúpia (alebo v minulosti kúpili) PC ​​verzii Seven: The Days Long Gone, získajú prístup k Seven: Enhanced Edition v rámci bezplatnej aktualizácie.

Seven: Enhanced Edition pre PS4 vyjde v Českej republike a na Slovensku 2. apríla 2019 v pôvodnej anglickej verzii.

www.martinus.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.