Wolfenstein The New Order leaknutý už týždeň pred vydaním

Wolfenstein The New Order je nepochybne jednou z najočakávanejších video hier roku 2014. Na nešťastie pre vydavateľov a všetkých zúčastnených, táto hra bola vypustená na torrent stránkach už teraz, celý týždeň pred tým, ako sa oficiálne dostane na pulty v kamenných obchodoch a virtuálne pulty internetových predajcov.

Únik majú na starosti členovia skupiny COLLATERAL, ktorí uvoľnili PlayStation 3 verziu, ktorú môžete hrať okamžite (ak ste si hackli vlastnú PS3 konzolu) a sľúbili, že Xbox 360 verzia bude dostupná „čoskoro“, čo zvyčajne znamená 1-2 dni.

PC verzia hry je stále nedostupná, pretože obsahuje Steam DRM ochranu, takže pokiaľ hra nebude oficiálne sprístupnená v rôznych regiónoch, nebude dostupná ani pirátska verzia.

Oficiálne vydanie Wolfenstein The New Order je naplánované na 20.5.2014 a ako zvyčajne – neodporúčame zverejňovať alebo pýtať si linky na nelegálne, pirátske verzie hry.

Wolfenstein The New Order Announcement trailer

[youtube id=“p9vXzCV4g4s“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.