Hitman: Blood Money

Úvod: Som klon, ktorý utiekol z blázinca a začal vraždiť, tak čo tu máme škrtiacu strunu, 9mm tlmič, paralyzujúcu injekciu, mínu, a predsa aj peniaze za ktoré podplatím ochranku, novinárov alebo si vybavím novú identitu a všetko bude v pohode, dajte mi 1000000 a váš cieľ bude čoskoro mŕtvy. Nezabúdajte používať mapu (vy ste zelený, cieľ červený), upgradujte si zbrane a hlavne buďte čo najviac stealth.

AUTOR : Peter Sit – SITIČ / e-mail : sit@post.sk
Pomoc: Martin Hracho / e-mail : hracho01@stonline.sk

1.
Takže začíname v prístave. Na začiatok sa nám zobrazí zopár rád. Tie preskočíme a môžeme ísť na to. Dáme sa po móle doľava a vyškriabeme sa hore. Utekajte k bráne, na pravej strane sa vám zobrazí cieľ (Joseph Clarence), ktorý musíte zabiť. Počkajte si na strážcu. V ukážke ho zabijete. Otvorí sa vám brána. Choďte naľavo do dverí. Je pred nimi fľak s krvou. Napravo uvidíte ďalšie dvere. Vstúpte do nich a zneškodnite nepriateľov. Naľavo od nepriateľov je Theater vstúpte doň. Zabite gangstra oproti. Najlepšie priblížiť sa zozadu a so strunou ho odpratať. Toho pripútaného si nevšímajte a vylezte po tej červenej mreži hore. Prídete k zábradliu a on automaticky preskočí. Za dverami zneškodníte dvoch gangstrov a schováte ich do dvoch boxov. Potom sa schováte do skrine. Príde chemik, ktorého zabijete pomocou struny. Zoberte mu kartu a oblečte sa zaňho. Vstúpte do Artia dvere si otvorte pomocou karty. V pohode prejdite okolo strážcu. Vstúpte do prvých otvorených dverí. Do škatule na zemi položte zbraň, zoberte škatuľu a pokračujte ďalej. Strážca vás prehľadá, ale keďže ste si ju schovali do škatule pustí vás ďalej. Vstúpte do miestnosti z výťahom a zavrite za sebou dvere. Položte škatuľu a vyberte si z nej zbraň. Skočte na výťah a keď stlačíte (E) Hitman vytiahne gangstra hore a zabije ho. Skočte dole a sabotujte elektrinu. Prejdite okolo nich až na WC. Pomocou struny zabite toho čo cikááá. Na umývadle zoberte TMP a zastreľte ďalších gangstrov v miestnosti. Vylezte hore po rebríku, otvorte kufrík a zoberte si DRAGUNOV. Postavte sa do okienka a zostreľte troch gangstrov. Začnime sprava : 1. je hore na kolotoči, 2. je pod vami dole, 3. je hore oproti na streche. Choďte teraz do dvier napravo. Ocitnete sa vonku na balkóne. Choďte doľava a skočte dole pokračujte rovno až ku kancelárii (OFFICE). Zo škatule zoberte injekcie, choďte hore po schodoch. Jednu injekciu pichnite gangstrovi. Pokračujte ďalej a tam kde bude Clarence (cieľ), tomu tiež jednu pichnite. Teraz pokračujte cez okno von. Pokračujte na koniec balkóna a vlezte do okna. Keď sa chcete zabaviť choďte dole a vyčistite to tam. A vstúpte len do dverí s nápisom exit.

2.
Choďte rovno, na pravo máte dvere, vstúpte do nich. Nachádzate sa na námestí. Pokračujte rovno do dverí, je tam vojak, zastreľte ho. Vložte na zem mínu, prezlečte sa za toho čo ste zabili. Počkajte si na cieľ, keď sa postaví pod dosku, na ktorej sú sudy, tak to odpáľte. Alebo cieľ jednoducho zastreľte. Choďte von a pokračujte doprava. Choďte do dverí a potom zase doprava. Vyškriabte sa hore po rúre. Nájdite 2. cieľ a zabite ho. Vyjdite von na strechu, skočte dole a pokračujte po okraji útesu až úplne dole. Zničte tam pár nepriateľov a choďte k lietadlu (to je exit).

3.
Vojdite do dverí, choďte doľava k recepčnému, počkajte si naňho a dá vám kartu a zbraň. Pokračujte po schodoch dole a choďte oproti do dverí. Zabite obidva ciele jednoducho zabite ho na pódiu a druhého na balkóne.

4.
Zabočte hneď doľava, otvorte dvere a pokračujte kým odtiaľ neodíde policajt. Keď odíde, choďte hneď skrčený so strunou v ruke za ním. Keď sa nikto nebude pozerať, záškrte ho a odtiahnite za skriňu. Zoberte mu zbraň, prezlečte sa zaň ho. Odíďte zadnými dverami A choďte hore po chodníku až k tej veľkej budove. Vojdite hore po schodoch a prejdite cez dvojkrídlové dvere. Bude tam doktor so sestričkou tých si nevšímajte a choďte ďalej cez dvojkrídlové dvere. Potom hneď doľava cez schody dole. Zabijete jedného doktora, zoberte mu Cell key. Teraz choďte na koniec chodby, hore po schodoch, do dverí doprava, potom doľava a cez železné schody dole. Choďte v pravo do 3. dverí. Pristúpte k pacientovi. V ukážke sa s ním porozprávate dá vám fotku cieľu. Vráťte sa s ním hore schodmi zase do tých dverí. Ďalšími schodmi dole. Prídite na koniec chodby a hore schodmi doľava. Rovno cez dvojkrídlové dvere a sledujte na mape svoj cieľ. Prídete k nemu a zabijete ho. Z jedálne doľava. Choďte hore po schodoch, nájdite dvere D, počkajte kým odíde cieľ von, vstúpte do vnútra a sabotujte varič. Prídite k agentovi Smithovi a pichnite mu sedatíva. Teraz sa vráťte úplne na začiatok. Je tam exit (nájdete ho podľa mapy).

5.
Hneď napravo zabite civilistu a potiahnite ho k bráne. Zbadáte auto s hot-dogom. Počkajte kým vás nik nevidí a otrávte koláče. Teraz si počkajte kým poslíček odnesie otrávené koláče bodyguardom. Počkajte kým sa otrávia, vstúpte do dodávky prezlečte sa za bobyguarda a zoberte videozáznam. Príďte k vchodu domu a sabotujte elektrinu. Vojdite do domu, choďte doľava. Uvidíte tam sedieť váš cieľ. Príďte k nemu zozadu a pichnite mu injekciu. Kým príde ochranka zavlečte ho od šatníka. Keď sa vráti ochrankár, zabite ho a zavlečte ho tiež do šatníka. Choďte von k bazénu, pohľadajte jeho ženu a zoberte jej z krku mikrofilm. Ale žena môže byť aj v kuchyni alebo v saune Teraz choďte na začiatok kola do exitu.

6.
Sledujte červeného vtáka s kufríkom. Ten kufrík budete potrebovať. Sledujte ho stále po ulici až do uličky. Keď tam nikto nebude tak ho zaškrtíte, prezlečte sa zaňho a schovajte ho do smetiaka. Zoberte mu kufrík. Vyjdite z uličky von doľava, ešte raz doľava a potom stále rovno. Choďte doprava, choďte do bielych dverí a potom po schodoch hore. Prídete k cieľu položte kufor na stôl, potichu ho zabite a schovajte ho do boxu. Na chvíľu sa schovajte sa do skrine, príde žltý vták, zabite ho a prezlečte sa zaňho. Vídite von z budovy. Na mape si všimnite cieľ a sledujte ho do uličky. Tam ho zabite a dajte ho do smetiaku. Choďte von do ulice, vráťte sa do hotelu, v ktorom ste boli na začiatku, vyjdite hore po schodoch a zabite posledný cieľ. Vráťte sa pre kufrík a choďte do exitu.

7.
Choďte rovno, doľava a do výťahu. Vo výťahu sa vytiahnite hore, zabite jedného ujka a choďte ďalej von. Hneď sa dajte doľava a choďte dovnútra. Prídete k pultu porozprávajte sa s barmanom, dá vám afrodiziakum. Nalejte to do pohára, ktorý je vedľa vás. Vídite von k bazénu, kde je váš cieľ. Choďte doľava, do dverí, potom doľava za vodopád. Na druhej strane je starý dedo, dajte mu sedatíva, vtiahnite ho za vodopád a prezlečte sa zaňho.
Vráťte sa naspäť a choďte do červených dverí. Na chodbe vás zavolá prostitútka do jedných dverí. Nasledujte ju a tam ju zabite skôr než ona vás. Vídite von, choďte doľava, počkajte na cieľ , ktorý prežíva intímne chvíle. Sledujte ho, vylezie na balkón a vy ho zhoďte dole. Vráťte sa späť na chodbu, počkajte si, kým agent vojde do dverí, zabite ho, prezlečte sa zaňho..
Vráťte sa do výťahu. Choďte rovno, doprava z jedného počítača zoberte videopásku. Sledujte váš cieľ a zabite ho. Vráťte sa na začiatok kola alebo choďte o jedno poschodie vyššie na strechu a choďte k helikoptére.

8.
Choďte doľava až k elektrike, ktorú sabotujte. Choďte do dverí, pod schodmi zabite toho s tú lopatu a prezlečte sa zaňho. Nájdite cieľ a zabite ho. Telá hoďte do stroja. Choďte na koniec haly a vstúpte do dverí. Potom ďalej von a hore po schodoch. Počkajte si na ujčeka, zabite ho a oblečte sa zaňho. Choďte ďalej do dverí, prejdite doľava a na koniec chodby choďte doprava a rovno do dverí. Vídite hore schodmi, choďte doľava, doprava. Uvidíte tam jeden váš cieľ, keď odíde žena, zabite ho. Vídite von, choďte doprava a na koniec chodby.
Teraz choďte hore schodmi. Prejdite na koniec haly, choďte do dverí a potom do dverí na ľavo. Dostaňte námorníka a prezlečte sa zaňho. Pustia vás do ďalších dverí. Choďte rovno do dverí, zahnite do prvých dverí doprava a prezlečte sa za čašníka. Vídite odtiaľ a choďte do dvier napravo. Príďte za druhým čašníkom, prikáže vám odniesť tortu kapitánovi. Najprv zabijeme iný cieľ. Vedľa torty sú dvere, vstúpte do nich. Prechádza sa tam jeden cieľ. Počkajte kým príde k zábradliu a zhoďte ho dole. Vráťte sa k torte a odíďte von. Choďte hore schodmi k strážnikovi, prehľadá vás, zoberie vám zbrane a pustí vás ďalej. Jeden cieľ pôjde na WC. Zabite ho tam. Naľavo sú dvere pokračujte tade. Choďte na koniec chodby, prejdite cez dvere a položte tortu kapitánovi tortu na stôl. Otrávte ju. Kapitán sa otrávi a pribehne k nemu ďalší cieľ. Zabite aj ten. Teraz choďte do dverí napravo je tam sejf. Zoberte z neho dokumenty. Vráťte sa späť až von a zabite cieľ, ktorý stráži dvere. Vráťte sa úplne na začiatok do exitu.

9.
Choďte doprava, doľava, doprava. Je tam ožran, ktorý grckal. Zaspí na zemi, zoberte mu lístok a prezlečte sa zaňho. Choďte dovnútra do domu. Choďte doľava zabite tam strážnika, prezlečte sa zaňho. Choďte von. Podľa mapy prídete do časti Family Graves a zabite cieľ tak že ho hodíte do hrobu. Vonku začne svadba. Tam zneškodnite cieľ a choďte do exitu.

10.
Choďte do kasína, potom doľava. Príďte až k recepcii, dá vám kartu. Choďte do ľavého výťahu, vytiahnite sa hore a počkajte na cieľ. So strunou ho vytiahnite hore. Zoberte mu kartu a kufrík. Kufrík si nechajte položený hore na výťahu. Skočte dole, choďte dopredu, hneď do prvých dverí v pravo zabite poslíčka prezlečte sa zaňho, zoberte mu kartu a hoďte h do boxu. Choďte naspäť do výťahu, choďte na prízemie (LOBY). Choďte do pravého výťahu stlačte 7th Floor. Počkajte si na ďalší cieľ a sledujte ho. Zabite ho prezlečte sa naňho a zoberte kufrík. Choďte do ľavého výťahu a stlačte LOBY. Zbadáte tam veľký nápis CASINO. Nájdite cieľ mal by byť v lokalite LOUNGE. Do kufríka vložte mínu, zaneste ju cieľu a odpáľte ju. Vráťte sa do výťahu kde ste zabili jeden cieľ vytiahnite sa hore a choďte do exitu.

11.
Choďte do dverí k policajtovi. Pôjde preč, vy ho zaškrtíte prezlečte sa zaňho. Vídite von a choďte doprava. Choďte za ďalším policajtom.. zoberte tam videopásku. Choďte dole do garáže. Príďte až k dodávke a prezlečte sa. Teraz choďte do pravého výťahu. Choďte úplne hore. Stále rovno až k cieľu. Príde za vami jeden anjel nasledujte ho a zabite. Zoberte jej nôž, choďte k notebooku a stlačte E. teraz naspäť do výťahu naľavo, choďte na prízemie. Podľa mapy sa dostanete k cieľom a zabite ich. Ale najskôr si počkajte na niekoho, kto má oblek čerta. S tým druhým choďte do zvukovej miestnosti a zabite ho tam. Do exitu.

12.
Na túto misiu si zoberte snajperku a kúpte si kufrík. Vstúpte do budovy a na pás položte kufrík. Prejdite ďalej, zoberte si ho a choďte doľava. Počkajte si na ujka, zabite ho a prezlečte sa zaňho. Choďte von a pokračujte do dvojkrídlových dverí. Potom z dodávky vyberte videozáznam. Do ďalších dvojkrídlových dverí. Ďalej hore po schodoch. Choďte hore na rebrík, chvíľu počkajte, kým sa dvaja nebudú pozerať. Potom vylezte hore a rýchlo doľava do dverí. Ešte doľava. Teraz na koniec budovy a tam sa prezlečte. Teraz podľa mapy sledujte prezidenta. Počkajte kým odíde jeho pes, potom ho zabite a schovajte do boxu. Teraz choďte cez okno von. Vonku sa bude jeden prechádzať zabite ho a prezlečte sa zaňho.
Dočkajte pri dverách na agenta, zabite ho a prezlečte sa zaňho. Zoberte mu kartu. Vstúpte do vnútra a podľa mapy nájdite druhý cieľ a po ukážke ho prenasleduj. Vonku si pripravte snajpru a zastreľte ho. Choďte už len do exitu

13.
Vstaňte z mŕtvych a všetkých postrieľajte.
HOTOVO. ÁNO TO SA TI NESNÍVA TO JE KONIEC

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.