Pipol Destinations

Skvelá online hra, podstatou je dostat panáčikov dole, do potrebných častí, domu – školy – poície – alebo autobusu či čo to vlastne. Vyhlbujete jamky, nie príliš hlboké aby sa nezabili. Treba mysliet na to že panáčkovia musia mat pod nohami pri aj stúpaní stále zem. Nepojdu hore a do zákrut. Pri vyhlbovaní možete využiť aj nasmerovanie pohybu panáčikov. Tí totiž smer nemenia pokým nenarazia na stenu, alebo hlbku z ktorej sa dá len otočiť.
Myslute tiez na to, ze ak ste dole a musíte ísť hore, tak spravte jeden sikmý stúpajúci tunel ktorý sa akoby schody napájali na nejaký vodorovný ktorý už vedie kam treba, nemsiete ich spojiť ale len jemne dať k sebe, oni z toho horného preskočia hore. Ale dole nespadnú. Spadnú len ak bude spojenie a zelená časť medzi nimi príliš tenká.Ide o hru na logické uvažovanie. Po splnení každého levelu získate kód. Ak si kódy nepamatáte a nechce s avám to prechádzať pre chybu neskor opať celé, nasledovné nehc je pomocou…

2 level kód: breaktime
3 level kód: detour
4 level kód: upnunder
5 level kód: everywhere
6 level kód: schoolzone
7 level kód: downnover
8 level kód: caverns
9 level kód: noeasyway
10 level kód: castle
11 level kód: subterrain
12 level kód: merrier
13 level kód: company
14 level kód: divide
15 level kód: graveyard
16 level kód: narrowpath
17 level kód: ledges
18 level kód: deeper
19 level kód: aviators
20 level kód: happyface

– Naetoo
PS: hru nájdete aj na http://tophry.net/sk/play.php?id=1061

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.