Snoop Dogg mieri do Call of Duty Ghosts

A je to tu. Fanúšikovia Call of Duty Ghosts odo dnes môžu sťahovať DLC balík s hlasom známeho repera Snoop Dogga, ktorý vám okomentuje multiplayerové zápasy.

call of duty ghosts snoop dog voice pack

Toto drobné rozšírenie určite poteší všetkých Snoopových fanúšikov. Ako povedal sám reper – túto hru hrajú všetci jeho známi, je hip a cool a preto je veľmi rád, že jeho hlas sa dostal práve do tejto komerčne úspešnej hry. Oficiálny popis balíčka:

Vrhnite sa do hry viacerých hráčov po boku samotného Snoop Dogga. Ikona repovej scény nahovorila všetky hlášky, ktoré vás upozornia na killstreaky, nepriateľskú aktivitu a celkovo do boja prinášajú hlas ulice. Ya dig?

O zmysle tohto balíka a celkovému smerovaniu Call of Duty série si musí každý z nás urobiť vlastný názor.Fanúšikovia hry sa stále snažia tvrdiť, že Call of Duty séria je relevantná a autorom ide o budovanie solídneho mena. Toto však vyzerá ako kopanec do tváre práve týmto hráčom.

Na záver vám ponúkame krátke, oficiálne promo video na tento balík, ktorý môže byť váš za cca 2€ (55 Kč) a zakúpiť sa dá aj cez Xbox Games Store. Obsahuje aj ukážky z hry, kde buduete môcť počuť nové hlášky. Tak na čo čakáte? YO!

[youtube id=“LT1ycFs618g“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

 

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.