Air Conflicts SK

Slovenský preklad : Drahomír Zámečník – Preložené by malo byť všetko komplet z diakritikou.

Dôležité upozornenie :
Pred začatím inštalácie prekladu sa uistite či nemáte spustené pod Windowsom nejaké iné aplikácie. Ak nie tak ich ukončite a riaďte sa pokynmi inštalátora. Preklad je určený pre neopatchovanú verziu 1.0. To znamená, že nemôžem zaručiť jeho funkčnosť na iných verziách. Nezabudnite zadať správnu cestu k nainštalovanej hre, v opačnom prípade nebude preklad správne nainštalovaný.

Tento preklad je absolútne Free, ak ste niekomu zaplatili, tak Vás okradol o peniaze. Ja ako autor nepreberám žiadnu zodpovednosť za problémy spôsobené inštaláciou prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivírovou ochranou.
Prajem Vám príjemné hranie hry Air Conflict v slovenskom jazyku. Pripomienky, návrhy a poznatky mi posielajte na dolu uvedený Email. Ďakujem. Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho kopírovanie, modifikovanie a uverejňovanie na Web stránkach či iných komerčných médiách je bez súhlasu jeho autora prísne zakázané.

© 2010 Drahomír „Dr.Ahoš“ Zámečník
Email: dr.ahos133Qgmail.com
drahomir.zamecnikQpremagas.sk

Stiahnuť preklad1177 downloads

Air Conflict

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.