Seasons After Fall SK

Neoficiálny slovenský preklad počítačovej hry Season After Fall
Slovenský preklad hry kompatibilný s verziou: 25967

Autor prekladu:     Naetoo, naetoo@centrum.sk
Technika:         MerlinSVK

Dátum vyhotovenia: 5. jún 2017

Seasons after fall preklad

Neoficiálny preklad
Neoficiálny preklad bol vytvorený za účelom podpory hry, zvýšenej propagácie zaujímavého konceptu použitého v hre Seasons After Fall, ale taktiež v rámci zvýšenia jej atraktivity. Slovenský preklad je určený najmä používateľom, ktorí neprichádzajú do styku s anglickým jazykom a aj napriek tomu si chcú vychutnávať hru.  Slovenský preklad nebol vytváraný za účelom zisku. Získať ho však je možné napriek tomu výhradne a exkluzívne na materskom portály www.slovenciny.com, s podporou magazínu www.zn.sk. Preklad nie je použiteľný na akúkoľvek inú hru, ale len na produkt Seasons After Fall. Slovenský preklad obsahuje preložené všetky texty hry. Autor prekladu ho symbolicky venuje svojej rodine.

Seasons after fall preklad

Seasons after fall preklad

Upozornenie
Inštaláciou tohto prekladu súhlasíte s celým znením podmienok, ako aj všetkými ustanoveniami, ktoré sú súčasťou inštalácie. Inštaláciou súboru nevzniká používateľovi prekladu nárok v prípade škôd spôsobených inštaláciou alebo prítomnosťou súborov prekladu v počítači, a autori nenesú zodpovednosť za nesprávne používanie, či fungovanie hry. Preklad je určený na konkrétnu aktualizovanú verziu hry. Konkrétne číslo vašej verzie je možné získať nahliadnutím v hre do ponuky Settings (Nastavenia) a nájdením čísla uvedeného v pravom dolnom rohu hernej obrazovky.
Inštaláciou súhlasíte s používaním tohto prekladu bezplatne. Slovenský preklad, ako samostatná aplikácia, je inštalovateľný a odinštalovateľný prídavok do pôvodnej počítačovej hry Seasons After Fall. Nemení jej štruktúru a vlastnosti, zasahuje len do zobrazovaného jazyka a počas trvania inštalácie až do odinštalovania súborov, preklad zotrváva ako súčasť hry. Je prísne zakázaná akákoľvek neautorizovaná distribúcia, akákoľvek forma predaja a šírenie mimo určené miesta. Táto akcia je neoficiálnym fanúšikovským projektom, ktorý si kladie za cieľ zatraktívniť hru na Slovensku.

Download prekladu

[wpdm_package id=’9715′]

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.