Alice: Madness Returns SK

Vitajte v slovenskom preklade hry Alice Madness Return od Spicy Horse a EA. Tento preklad prekladá všetok vnútorný text nastavení, ponúk, interakcie a spomienok. Na niektorých miestach nebolo možné preložiť dialógy a texty k videám. Preto je preklad vydávaný ako betaverzia. Kompletná slovenská diakritika funguje vo všetkých preložených textoch. Prečítajte si podrobne pred inštaláciou inštalačný pokec.

Alice Madness Returns™
Marec 2012 – slovenský preklad – verzia 1.0.4.

Charakteristika:
Slovenský preklad kompletne prekladá vnútorné texty, ponuky, texty v hre, pomocníkov, interakci a mnoho ďalších s plnou diakritikou. Niekoľko videí a dialógy medzi postavami počas hry nebolo možné preložiť. Respektíve by bolo, avšak preklad by menil charakter voľne šíriteľného prekladu, keďže by obsahoval veľké množstvo herných súborov. Ako autori veríme, že i tak potešíme, alebo pomôžeme niekomu v hraní a v lepšom zážitku z hrania, pokiaľ má s pôvodnou anglickou verziou jazykové problémy. Prosíme, akékoľvek nálezy chýb v prvej verzii (beta verzii) tohto prekladu píšte na adresu redakcie alebo autorovi.

Autori:
Preklad, technika a pokus o testovanie: Naetoo
Slovenská diakritika a priateľská podpora: Merlin
Pomoc s nastavením diakritiky a docielenie zobrazovania diakritiky aj v niektorých videách a spomienkach už do verzie prekladu 1.0.4.: Termistor

UPOZORNENIE:
Preklad je prvou verziu, betaverziou s možným výskytom nezrovnalostí. Radi by sme poprosili o nahlásenie konkrétnych miest a viet, ktoré podľa vás nevystihli počas vášho hrania daný moment, alebo rod. V hre sa vyskytujú ženské aj mužské rody. Pred inštaláciou si dobre prečítajte kompletne všetky inštrukcie inštalátora.
Upozornenie verzie: verzia 1.0.4. bola vydaná dňa 18. marca o 21:15 hodine. Táto verzia prekladu obsahuje viacero opráv a zobrazujú sa slovenské znaky vo všetkých preložených častiach.

Stiahnuť preklad1401 downloads

Alice Madness Returns

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.