American Truck Simulator vychádza 3. februára 2016

Dlhé cesty, country v ušiach, burger pri ústach. Európa je už pre milovníkov herných kamiónových simulátorov nudná a možno je na čase vyraziť za oceán. Oficiálny distribútor hry American Truck Simulator už spustil predobjednávky a ďalší predajcovia taktiež!

American truck simulator

Od 3. februára 2016 si na rozľahlých cestách užijete tie najlegendárnejšie americké ťahače – s profesionálnymi českými titulkami! American Truck Simulator vás vezme na prechádzku očarujúcou krajinou a po známych kalifornských pamätihodnostiach. Rozvážejte dôležité náklady, príďte na čas a hlavne sa nestraťte!

Okrem štandardnej edície si môžete zakúpiť aj zberateľskú edíciu, ktorá obsahuje model amerického ťahača v mierke 1:87, plagát a samolepku. Milovníci neobyčajných verzií hier si tak nepochybne prídu na svoje aj netradične pri simulátoroch a bonus pritom tentoraz nie je len vo forme DLC, ale ako skutočný fyzicky hmatateľný prídavok. Ku každej zakúpenej hre získate zdarma prístup k dvom chystaným DLC Arizona a Nevada!

Distribútor Comgad hru prezentuje ako:
Herné mechanizmy sú založené na vysoko úspešnom modeli hry Euro Truck Simulator 2 a teraz boli obohatené o úplne nové funkcie. V hre American Truck Simulator sa ocitnete v koži nájomného vodiča, ktorý vstupuje na miestny prepravný trh a ktorý sa musí dostať až na vrchol a založiť jednu z najväčších prepravných spoločností v Spojených štátoch. Ostatne, o to vždy išlo v kamiónových simulátoroch.

Comgad privezie American Truck Simulator pre PC s profesionálnymi českými titulkami v štandardnej edícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 499 Kč / 17,99 € a zberateľskej edícii za odporúčanú 1 199 Sk / 43,99 €.
Kúpiť na Comgad.cz
Kúpiť na Gameexpres.sk

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.