Playstation 3 má na Slovensku nový neoficiálny magazín

Hráči a majitelia hernej konzoly Playstation 3 nemajú až tak starý model. Síce sa práve teraz vo veľkom propaguje predaj a rozmach Playstation 4, majiteľov trojky je stále veľa a zmysel vlastniť tto konzolu stále nepadá. Hry vznikajú aj naďalej. Hoci najväčšie pecky už na menšie konfigurácie nenájdeme, stále je čo hrať. Najmä sa tejto konzole nevenuje už toľko portálov, ako by sme očakávali a zanedbaná je aj celkovo komunita hráčov na konzole Sony Playstation.

Playstation game

Slovenský magazín venovaný Playstation 3

Pred niekoľkými dňami vznikol nový magazín venovaný výhradne konzole Playstation 3. Ako inak by sa mal volať a na akej inej doméne by mal byť zasadený, ak nie na www.playstation3.sk. Vítaní sú v podstate akýkoľvek nadšenci pre konzolu, milovníci hier, všetci tí, ktorí majú záujem prispieť zaujímavou recenziou, postrehmi, či akýmikoľvek myšlienkami do nového portálu. Konzolových hráčov medzi návštevníkmi Slovenčiny.com naozaj veľa nebude. Avšak mnohí máme mimo počítač aj hernú konzolu. Playstation3.sk sa plánuje pravidelne venovať aj starším hrám, prispievať postrehmi, návodmi a zaujímavými témami. K tomu všetkému je tou najideálnejšou zložkou aj aktívna komunita.
Každý návštevník je vítaný na adrese magazínu www.playstation3.sk

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.