Ancient Wars: Sparta SK

Skvelá strategická hra Ancient Wars: Sparta sa dá odteraz hrať v plnom slovenskom jazyku. Slovenský preklad, ktorý sa práve chystáte nainštalovať disponuje preloženými všetkými textami v hre v plnej podobe. Ako to už pri fanúšikovských neziskových projektoch býva, občas sa stane nejaká tá chvíľka, keď narazíte na nedostatok a preklep. V tom prípade budeme radi ak nás budete kontaktovať. Fonty sú v tejto verzii zatiaľ neúplné, preto ospravedlňte absenciu niektorých znakov (ĽľĎďČčĹĺŕňŤť)

Autor prekladu, technika, inštalácia
Naetoo – naetooQcentrum.sk

Autor prekladu dialógov Sparťanskej kampane:
Memory – p.danis84@gmail.com

Inštalácia:
Inštalátor vyberie cestu k hre automaticky. V prípade zlyhania vyberte hlavnú zložku hry končiac vo výslednej ceste názvom hry…

Pred inštaláciou si prečítajte licencné ujednanie. Before installation please read multilanguage licence arguments for uses of application. Free translation are supporters of game sales and support popularity of each games. Translations are increasing a popularity of english games for not english speaked slovakian players.

Stiahnuť preklad6822 downloads

sparta

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.