Anno 1503 SK

Zdravím všetkých hráčov hry ANNO 1503 alebo tiež 1503 A.D. Do rúk sa vám dostáva slovenský preklad k tejto hre. Preklad bol robený pre anglickú verziu hry 1.04 (zobrazené v ľavom dolnom rohu v hlavnom menu hry). Dávam do pozoru, že pri iných verziách nebola odskúšaná takže nemusí pracovať správne. V hre sú preložené všetky hlásenia, mená budov, obchodovanie a pod.. Nepodarilo sa mi však dekódovať dátový súbor hry, takže v angličtine stále ostávajú úlohy misií a nimi spojené pasáže. Sľubujem, že ak sa mi podarí dátový súbor dekódovať budem v prekladaní pokračovať. Inštalácia by nemala byť problémová. Stačí spustiť inštalačný súbor a riadiť sa inštrukciami. Preklad som prekontroloval, ale mohol sa stať, že nejaké neposlušné slovíčko ušlo mojej pozornosti, takže ak by ste v preklade našli chyby, posielajte ich na môj mail.

Nezabúdajte: „Tento preklad je úplne ZADARMO, takže ak by niekto zaň pýtal peniaze tak vás okráda“ !!! Ďalej nezabúdajte: Mne to pri týchto podmienkach bežalo bez problémov, takže neberiem žiadnu zodpovednosť za prípadné škody spôsobené nesprávnym zaobchádzaním!!!

Verzia prekladu: 1.0

Postup:
1. Tlačidlom „Vyhľadať“ zvoľte adresár hry kde ju máte nainštalovanú.
2. Tlačidlom „Inštaluj“ spustíte inštaláciu a tiež beriete na vedomie všetko spomenuté v tomto texte

Autor: SLOVAK FBI: slovakfbi@host.sk

Stiahnuť preklad2330 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.