Battlefield 2 SK

Slovenčina je určená pre opatchovanú hru – následne verzie 1.21 Na iných verziach tejto hry nieje zaručená funkčnosť. Inštalátor neobsahuje odinštalátor. Neobsahuje diakritiku, pretože hra nepodporuje celkové zobrazenie iných znakov ako sú pôvodné neznamienkové. Pri prvých testov, pomáhajúcich usmerniť zmeny od starších patchov pomohol Demon. Kontrola výslednej verzie prekladu: Demon. Následne Chliev dokončil prvú vydanú verziu výhradne pre Hry-Sk.com, doplnil popisi medajlí, máp a rozkazy, ktoré chýbali. Celkovú korekciu a ako sám tvrdí: „ja som to len doladil o kozmeticke vecicky, ktore ale urcite potesia,…“ .

Preklad: Naetoo – naetoo@centrum.sk / www.Slovenciny.Com
Korektúra: Chliev – chliev@gmail.com

Preklad si nainstalujte do svojej verzie hry Battlefield 2, výber umiestnenia inštalácie musí byť hlavná zložka hry. Žiadna iná. Ani výrobca, ani podzložka. Ak sa budete chcieť neskôr vrátiť k pôvodnému jazyku bez potreby reinštalovania celej hry, zálohujte si prosím súbor jazyka English.utxt ešte pred nainštalovaním tohoto programu.

Preklad bol vytvorený pre podporu predaja hry všeobecného šírenia. Nieje peňažne hodnotiteľný a predajný.
Program si inštalujete na vlastnú zodpovednosť a riziko. Vzhľadom k viacerým testom, ktoré nepreukázali chyby inštalácie by sa ani nemali žiadne vyskytnúť. Ak sa tak stane, máte nepodporovaný operačný systém, chybnú verziu hry, žiadnu hru, alebo je chyba medzi klávesnicou a stoličkou.

Venovanie: Lenke Š.

Stiahnuť slovenčinu5002 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.