BloodRayne 2 SK

Slovenský preklad verzia 1.0

Preklad, korekcia, testovanie
LENNOX
LennoxQpobox.sk

Install Naetoo
naetooQcentrum.sk

Special Thanks: 
Slappy (fonty s diakritikou, ktoré ale hra nezobrala)
Naetoo (za podporu počas prekladania)
KyslaKapusta (super chalan, zato mu česť)

Obsah prekladu:
Preložené sú všetky texty, ktoré sa zobrazujú v hre. Ak nájdete miesto v hre, kde to tak nieje, dajte mi vedieť e-mailom na adresu : LennoxQpobox.sk a pomôžete tým zlepšiť Váš preklad. Pretože som ho neurobil len pre seba. Preklad neobsahuje slovenské fonty. Aj keď ich Slappy vytvoril, hra ich nezobrala za svoje. Toľko k tomu, prečo je preklad bez slovenskej diakritiky. Slovo NIE, je v hre preložené ako NO, nepíšte mi preto prosím na mail ak toto považujete za chybu. Je to dané tým, že slovo NO sa nedá v hre nahradiť slovom NIE(naši český susedia to majú ľahšie -NE)

Inštalácia:
Preklad by sa mal sám naviesť na priečinok s hrou, pokiaľ by sa tak nestalo naveďte ho tam sami. V prípade, že inštalátor zobrazí hlášku o nesprávnosti inštalovanej hry, nainštalujte preklad do zložky s hrou, základnej zložky, ktorá nesie meno hry, bez podzložiek.

Rád by som tento prvý počin na prekladaťeľskom poli venoval mojej rodinke, priateľom a známym.

Tak vycerte zuby, naostrite meče a hor sa na Vampírov! 🙂

Stiahnuť slovenčinu5665 downloads

bloodrayne-2-sk-screenshot

 

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.