Call of Duty: Advanced Warfare SK

Call of Duty: Advanced Warfare – slovenská lokalizácia

verzia lokalizácie 1.0

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Inštalačný program vám ponúkne predpokladanú cestu k hre nainštalovanej v službe Steam. Ak vlastníte hru mimo služby Steam, musíte nastaviť umiestnenie hry ručne. Pred inštaláciou je vysoko odporúčané zatvoriť všetky aplikácie, ktoré by mohli nejakým spôsobom narušiť správny priebeh inštalácie, vrátane antivírusových programov. Niektoré antivírusové programy zabraňujú inštalátoru otvoriť aplikácie, ktoré sú pre úspešný priebeh inštalácie nevyhnutné.

Odinštalácia:
Po spustení odinštalačného programu sa vám v hre obnoví pôvodný jazyk.

Obsah lokalizácie:
Lokalizované sú všetky texty hry pre jedného hráča, teda ponuky, úlohy, titulky pri videách, dialógy a nahrávky. Nezabudnite si v nastaveniach zvuku zapnúť titulky! Vzhľadom na to, že internetové časti hry sú šifrované a chránené službou Valve Anti-Cheat (VAC), nebolo ich možné preložiť. Bolo však dôsledné otestované, že lokalizácia hry pre jedného hráča nijako neobmedzuje hru cez internet.

Autor:
Mário „MixerX“ Csaplár – lokalizovanie textov, diakritika, programovanie, testovanie a inštalátor (mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk)

Verzia hry:
Lokalizácia je určená pre všetky anglické verzie hry. Bola vyrobená na originálnej verzii distribuovanej cez službu Steam, ktorá hru automaticky aktualizuje. V čase vydania lokalizácie je najnovšou verziou hry 1.19. Napriek tomu bola prispôsobená, aby fungovala s verziami 1.0, 1.07 (Update 2), 1.08 (Update 4), 1.10, 1.13, 1.15, 1.18 a 1.19. Kompatibilita s prípadnými novšími aktualizáciami je vysoko nepravdepodobná, preto v prípade, že vlastníte novšiu verziu, navštívte stránku prekladu.

 

Stiahnutie prekladu: http://www.lokalizacie.sk/preklady/36-call-of-duty-advanced-warfare/

Online kníhkupectvo BUX.sk