Call of Duty 4: Modern Warfare SK

CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE

slovenčina, verzia 1.0
Slovenský preklad počítačovej hry Call of Duty 4 bez diakritiky. Prekladá celú hru. Verzia 1.0, v ktorej sa môžu objaviť nedostatky. Pre technickú náročnosť bolo vytvorenie prekladu zdĺhavé. Preklad je vytvorený výhradne pre stránky www.slovenciny.com – server slovenských prekladov a autormi sú viacerí prekladatelia a fanúšikovia, ktorí na webe pôsobia. V prípade nálezu závažných chýb prosím píšte na email naetoo@centrum.sk. Hoci na to možno tento projekt nevyzerá, pracovalo sa na ňom dlhodobo aj pre fakt, že bol niekoľko krát zrušený, znova obnovený a z prvých projektov boli niektoré súbory nepoužiteľné pre tie ďalšie.

Inštalácia:
Preklad by si mal nájsť cestu k hre automaticky. V prípade, že sa tak nestane, upravte cestu inštalátora tak, aby končila zložkou s názvom hry a súbory sa nainštalovali do hlavného adresára. Toto je nutné, pretože úspešná inštalácia vytvorí na ploche odkaz, cez ktorý sa bude dať spúšťať slovenská verzia hry. Spúšťaním hry cez pôvodnú ikonu nemusí preklad fungovať vôbec.

Upozornenie:
Preklad je prísne zakázané akokoľvek meniť a distribuovať. V žiadnom prípade nie je možné preklad používať na iné účely a pre iné zdroje ako je server Slovenciny.com a možnosť stiahnutia z tohto miesta je jediným exkluzívnym umiestnením súboru a cesty k nemu. Pripomíname, že si neželáme, aby naše preklady vydával niekto ďalší pod svojim menom a preberal ich na iné médiá.

Stiahnuť slovenčinu3484 downloads

Call of Duty 4

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.