Call of Duty SK

Skvelá hra ktorá v mnohom predčila možno aj samotný Medal of Honor. Svojou výbornou grafikov a skvelým spracovaní ma veľmi prekvapila. Dobre spracované efekty sú napríklad vo výbuchoch granátov alebo pri zneškodnení tanku. Tvorcovia si dali záležať aj na príbehovom spracovaní. Tí ktorí videli výborný film „Nepriateľ pred bránami“ si všimnú, že v tejto hre je jeden významný okamih podobný tomu filmovému. ak sa dobre pamätáte, v úvode filmu keď ruských vojakov preplavovali cez rieku aby bojovali na druhom brehu o „mesto nesúce vodcove meno“ – Stalingrad.

V tejto časti hry sa hráč môže tešiť na výbornú časť. Realisticky spracovaná krajina ale aj sniperka s oveľa lepším spôsobom nabíjania ako americký Springfield sniper. Tím, ktorí nevedia, čo si zahrať, a ešte nevyskúšali túto hru, ju odporúčam…. Nehovorím, že ich to bude na 100 % baviť – sú aj taký – ale zahrať si to sa oplatí. Pre tých, ktorí už ju doma majú, mám hlavný dôvod, prečo vznikla táto stránka – Slovenský preklad hry… je stále vo vývoji, ale raz sa úplnej verzie určite dočkáte.

Preklad si môžeš stiahnuť zadarmo – ale tiež neručím za to, že bude stopercentne fungovať. Pri niekoľkých testoch fungovala normálne. Avšak výnimky sú všade a stále….

Stiahnuť slovenčinu4130 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.