Colin McRae Rally 2 SK

Verzia prekladu – 1.0
Verzia hry – 1.0, možno aj vyššie
Preložil a predaboval: Martin [Chippy] Draveký

PREKLAD – preložené sú všetky texty aj s čiastočnou diakritikou. Taktiež je predabovaný spolujazdec, takže tí zručnejší môžu jazdiť prakticky naslepo 😉

CHÝBA – slovenská vlajka v menu jazykov a dabing úvodných videí k pretekom jednotlivých krajín, ktorý by zbytočne zaberal značné miesto v inštalácii prekladu (vyše 50MB). Ak vás zaujíma, čo sa v tých videách hovorí, nájdete to hneď po videu na úvodnej strane v ľavom dolnom rohu. Ináč, preklad nenahradzuje pôvodný anglický jazyk, ale španielčinu, takže sa pri týchto videách možno aj pobavíte…

INŠTALÁCIA – jednoducho spustite inštalátor, preklikajte sa na koncovú stránku a riadte sa pokynmi na nej. Ako som už spomínal, preložený je Španielský jazyk, takže sa po spustení nezľaknite anglického menu, ale navštívte nastavenia a vo voľbe jazyka ho už nájdete. Inštalátor by mal nájsť adresár s hrou automaticky.

UPOZORNENIE – tento preklad používate na vlastné riziko a ja ako autor nenesiem žiadnu zodpovednosť za jeho nesprávny chod! Môžem vás však ubezpečiť, že preklad nepracuje so žiadnymi kľúčovými súbormi a preto nie je možné, aby spôsobil pád hry. Tento preklad je voľne šíriteľný a preto je zakázené ho ponúkať za akúkoľvek finančnú čiastku, alebo ho bez môjho súhlasu upraviť a zverejniť pod vlastným menom!

Stiahnuť slovenčinu1535 downloads

colin-mcrae-rally-2-sk-screenshot

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.