Colin McRae Rally 4 SK

Vľavo, vpravo, vľavo vpravo – ostrá… alebo podobne – hovorí vám to niečo? No jasné jazdu v Colin Mcrae Rally, ktoré sa dočkalo ďalšieho pokračovania. Na trhu hier je dlhšie, no prekladov je riedko. Určite pomôže aj práve tento.

Preložené je všetko ( aspoň dúfam ) okrem multiplayera. Nemal by som čas a ani možnosť dokonale ho otestovať. Možno to niekedy dorobím. Preklad mi zabral dosť hodín času, preto ospravedlňte prípadné chybky v preklade. Ak nejaké nájdete, pošlite mi to na dolu uvedený mail. Prekladatelský koníček je neocenené hobby a robíme to iba pre Vás, tak majte s nami prekladateľmi trochu súcitu. Preklad je bohužiaľ iba z čiastočnou diakritikou, niektoré písmená som tam proste nedokázal dostať, prijal by som prípadnú pomoc v tomto smere.

Pred spustením inštalácie uzatvorte prosím všetky programy spustené vo Windowse a riaďte sa inštalačným programom.
Tento program nie je dovolené upravovať, či iným spôsobom modifikovať, a taktiež uverejňovanie na web stránkach bez povolenia autora je zakázané. Za dodržania spomenutých podmienok je preklad bezplatne volne šíritelný. Ak ste za tento preklad niekomu platili, tak Vás okradol o peniaze. Autor neručí za prípadné problémy spôsobené inštaláciou tohoto prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivirovou ochranou.
Prajem Vám príjemnú zábavu a teším sa u ďalších prekladov.

S pozdravom:
Drahomír Zámečník (Dr.Ahoš)

Stiahnuť slovenčinu4589 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.