Condemned: Criminal Origins SK

Slovenský preklad hry prekladá celú hru Condemned: Criminal Origins, vrátane interného textu a diakritiky. Preklad pri inštalácií využíva možnosť zálohovania originálnych súborov, čo znamená že v prípade potreby odinštalovania tohto prekladu sa automaticky bez ďalšieho zásahu obnovia pôvodné texty. Preklad nezasahuje do vnútorného fungovania hry a v prípade nezáujmu oň je možné kedykoľvek ho odstrániť vyhľadaním hlavnej zložky hry a spustením odinštalátora. Alebo cez ponuku Ovládacieho Panelu.

. . : : Preklad, Install, Testovanie : : . .
Naetoo
naetooQcentrum.sk

. . : : Testy a Korekcia : : . .
Cmelda
cmeldaQpost.sk

Výroba:
Preklad hry, testovanie a celkovo zosúladzovanie textov, bez použitia slovníka alebo pomocného jazykového nástroja – Naetoo. Na testovaní sa naďalej bude podieľať Cmelda – cmelda@post.sk. S niekoľkými vetami mi pomohol Tangorn – marvin42@centrum.sk, jeho pomoc si ale cením, pretože pomohol vo vhodnú dobu.
Metóda získavania textov a celkovo autorstvo časti editačných nástrojov prislúcha Slappymu – slappy@pobox.sk

Condemned: Criminal Origins:
Skvelá akcia, vyšetrovanie sériových vrážd a hlavne zachraňovanie vlastného krku. Hlavný hrdina Thomas, Agent FBI je obvinený z vraždy dvoch strážnikov po tom, čo pri vyšetrovaní a naháňačke pustí zbraň z ruky. Tou sa teraz oháňa psychopat a robí agentovi zo života peklo…
Vyšetrovania a využívanie policajných metód, špeciálnych prístrojov. Je toho mnoho, čo v hre nájdete, určite stojí za to, vyskúšať si rolu Agenta FBI unikajúceho mestom plného šialencov a vrahov. Popritom pokračuje vo svojom poslaní, vyšetrovaní vraždy. Záhadné úmrtia vtákov a hororová atmosféra robí svoje, strach zažijú aj tí najväčší hráči, pokiaľ sa však do hry naozaj vžijú.
Tento preklad nikdy nesponzoroval žiaden eshop, hoci jeden sa za sponzora dlho považoval.

Stiahnuť slovenčinu4075 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.