CrashDay SK

Ten, kto má rád závodné hry, tak už určite počul o tehto hre. Jedná sa o kaskadérsko-pretekársku hru, kde je hlavnou úlohou predviesť nebezpečné kaskadérske kúsky a taktiež zdemolovať vozidlá súperov. Jednotlivé súboje sa odohrávajú na mapách, ktoré sú plné akrobatických rámp, slučiek, previsov a podobných terénnych úprav. Výrobcovia si dali záležať aj na fyzikálnom modele vozidla a reálnom stvárnení poškodenia, či zdemolovania, takže Demolačný súboj, ktorý je v hre zahrnutý si skutočne užijete. V tejto hre taktiež nechýba ani editor tratí, v ktorom sa dajú vytvoriť trate, na ktoré môžete umiestňovať okrem dráh aj iné objekty, ako sú domy, fabriky, tunely, samozrejme aj akrobatické konštrukcie, veľké arény atď. Ale márne je o tejto hre iba rozprávať, musíte si ju vyskúšať sami doma. No a verím, že vám hranie spríjemní aj náš preklad.

Preložené je všetko, čo sa preložiť dalo. Preklad je s plnou diakritikou, za čo patrí vďaka Ventilovi, ktorý prekreslil fonty. V neposlednom rade patrí vďaka aj Naetoovi, ktorý pomohol s dokončením prekladu. Veríme, že sa vám aj tento preklad bude páčiť.

Na záver by som chcel podotknúť, že táto verzia prekladu mala obsahovať aj slovenský dabing, ale kvôli technickým problémom sa vydanie dabingu odložilo na začiatok mája. Ak by bol teda o dabing skutočný záujem, dorobil by sa začiatkom mája. V opačnom prípade ponecháme len tento preklad herných textov.

Autori: Dark69, Ventil, Naetoo

Stiahnuť slovenčinu7903 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.