F1 Challenge 99-02 SK

Slovenský preklad tejto verzie 1.1 je opravenou verziou pôvodnej verzie prekladu z roku 2004. Preklad nedisponuje slovenskou diakritikou a prekladá hru do slovenčiny bez mäkčeňov a dĺžňov. Hra F1 Challenge patrí stále medzi veľmi obľúbené hry a je takpovediac hrateľným záznamom slávnych rokov slávnych mien „ef jednotky“. V prípade akýchkoľvek pripomienok a námetov na opravu, nálezu chyby či nedostatku prosím kontaktujte autora.

Inštalácia:
Prejdite inštalátorom a prečítajte si licenčné upozornenie. Preklad sa nainštaluje, ak zo strany užívateľa nedochádza k žiadnemu neoprávnenému zákroku. Ak je hra správne a úspešne nainštalovaná, tento preklad sa nainštaluje taktiež v poriadku. je potrebné vybrať hlavnú zložku hry v tvare:
C:\Program Files\EA SPORTS\F1 Challenge 99-02
Respektíve podľa toho, ako je hra nainštalovaná vo vašom počítači. Ubezpečte sa, že inštalačná cesta končí názvom hry, presne tým, čo je na uvedenom príklade sivým písmom a potvrďte inštaláciu.

Venovanie:
Všetkým priateľom a rodine, ako každý preklad

Upozornenie:
Zverejnenie prekladu a jeho ďalšie využitie je podmienené povolením autora. Akékoľvek ďalšie druhy reprodukcie, šírenia a podobne sú vyhradené.

Autori:
Naetoo, Josa

Stiahnuť slovenčinu3653 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.