F1 Challenge KRC 2007 Mod SK

Slovenský preklad hry F1 Challenge 99 02 aktualizovaný o dodatok s názvom F1 Challenge KRC 2007 verzie 1.0. Preklad nedisponuje slovenskou diakritikou a prekladá hru do slovenčiny bez mäkčeňov a dĺžňov. V prípade akýchkoľvek pripomienok a námetov na opravu, nálezu chyby či nedostatku prosím kontaktujte autora. Odporúča sa nainštalovať preklad na základnú hru a neskôr preklad tento, na dodatok, v ktorom sa mení len hlavný súbor s textom.

Inštalácia:
Prejdite inštalátorom a prečítajte si licenčné upozornenie. Preklad sa nainštaluje, ak zo strany užívateľa nedochádza k žiadnemu neoprávnenému zákroku. Ak je hra správne a úspešne nainštalovaná, tento preklad sa nainštaluje taktiež v poriadku. je potrebné vybrať hlavnú zložku hry v tvare:
C:\Program Files\EA SPORTS\F1 2007
Respektíve podľa toho, ako je hra nainštalovaná vo vašom počítači. Ubezpečte sa, že inštalačná cesta končí názvom hry, presne tým, čo je na uvedenom príklade sivým písmom a potvrďte inštaláciu.

Autori:
Preklad a test: Asheron
Install a korekcia: Naetoo

Upozornenie:
Zverejnenie prekladu a jeho ďalšie využitie je podmienené povolením autora. Akékoľvek ďalšie druhy reprodukcie, šírenia a podobne sú vyhradené.

Stiahnuť slovenčinu2025 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.