Gothic 3 SK

Slovenský preklad hry Gothic 3
verzia 1.0 – aktualizácia 12. marec 2007
Plný slovenský preklad do hry Gothic 3 prekladá celú textovú časť hry, mimo dabing. Pre úspešné a správne nainštalovanie je nutné program inštalovať na aktualizovanú hru verzie 1.9, aktuálnu s patchom v deň vydania prekladu. Kompatibilita s neskoršími, či skoršími verziami nie je istá a plne zaručená, nie však vylúčená.

Pozor !!! prečítajte si nasledujúce informácie:
Exkluzívne a výhradne pre www.Slovenciny.com.
Preklad je zakázané distribuovať, ponúkať a sťahovať z miest, mimo dohodu autorov a taktiež používať na vlastné obohacovanie pre hmotný, či duševný zisk.

zahajovateľ prekladu
Naetoo
naetoo(a)centrum.sk

technika, slovenská diakritika
Slappy
slappy(a)pobox.sk

hlavní prekladatelia a korekcia
Tomáš „Naetoo“ Galierik

Jozef ‚jojo3696‘ Chano
jozef.chano(a)gmail.com

zúčastení prekladatelia na projekte
Cmelda
KyslaKapusta
MIKI
Abe
Andrej „aj0“ Stolár
LojzoIV
Martin Both,
Uran Miner
Lumír
Landlord
K@R
MINO
Matttoo
Keiven

Partneri:
Web slovenských prekladov hier – www.Slovenciny.Com
Iní partneri preklad nepodporili. Pôvodne mal byť partnerom jeden nemenovaný český eshop, avšak jeho sponzorstvo nefungovalo v žiadnom prípade tak, aká bola dohoda. aj preto je preklad možné získať len u nás.

Chybovosť prekladu:
V prípade nálezu akejkoľvek chyby mi prosím napíše na emailovú adresu, uvedenú pri zahajovateľovi prekladu, a podľa možností sa pokúsim o vyriešenie nedostatku. Rovnakú adresu prosím použitie aj ako smerovanie vašich pripomienok, žiadosti o zverejnenie a linkovanie, či partnerstvo neskorších prekladov.

Príjemné hranie, mnoho dobrých zážitkov a radosti pri hraní v slovenčine praje Naetoo, Chano a celý team prekladateľov a zúčastnených autorov.

Stiahnuť slovenčinu17203 downloads

gothic-3-sk-screenshot

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.